Bodamské jezero a krásy Bavorska

č.636 Bodamské jezero a bavorské zámky

1. den
Zájezd, s nímž se podíváme na pomezí Německa, Švýcarska a Rakouska, zahájíme plavbou k Rýnským vodopádům, nejmohutnějším říčním vodopádům v Evropě. Naší další zastávkou bude Kostnice, rozkládající se na břehu Bodamského jezera. Během prohlídky města navštívíme dům mistra Jana Husa, uvidíme budovu Koncilu, kde byl během procesu souzen, a také místo, kde byl upálen. Na závěr dne nás čeká plavba lodí po hladině Bodamského jezera.

2. den - Na druhý den si můžete vybrat jeden z následujících programů:

č. 636 Zámek Neuschwanstein
Navštívíme pohádkový zámek Neuschwanstein ležící na úpatí Alp na jihu Bavorska. Toto královské sídlo Ludvíka II. Bavorského jako by z oka vypadlo zámkům z pohádek. Nejprve zavítáme na vyhlídkový most tyčící se nad údolím zpěněné alpské bystřiny, z něhož si vychutnáme jedinečný pohled na celý zámek i na rozlehlé údolí s množstvím romantických jezer. Při prohlídce zámku budeme obdivovat nablýskané sály a přepychové komnaty. Na závěr se ještě vydáme do nedalekého malebného historického alpského městečka Füssen ležícího na řece Lech.

č.636/b) Zugspitze a Garmisch-Partenkirchen
Vypravíme se do známého alpského střediska Garmisch-Partenkirchen, ležícího pod nejvyšším vrcholem Německa – Zugspitze. Odsud zubačkou zamíříme přímo k ledovci. Během jízdy si budeme vychutnávat ohromující výhledy na okolní louky a pohoří nebo na romantické jezero Eibsee. Ledovcovou dráhou se následně dostaneme až na samotný vrchol, do nadmořské výšky 2962 m. n m. Odtud na nás čeká dechberoucí pohled na více než 400 vrcholů čtyř zemí. Po návratu zpět do města se zastavíme pod skokanskými můstky a navštívíme olympijský stadion. Nakonec projdeme skalnatou soutěskou Partnachklamm plné chodníčků, lávek a burácejících vod.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací a DVD.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno v penzionu se snídaní (1 noc).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ č.636) a č. 636/b) 3 290 Kč.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Ubytování v penzionu snídaní (1 noc)
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK a služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupy č. 636) 15-20 Euro; č. 636/b) 45-50 Euro

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace