penzion Natty

penzion Natty - škola v přírodě - Černý Důl

Rodinný penzion Natty se nachází v přívětivé krajině na úpatí Černé hory v Krkonoších v obci Černý Důl nedaleko Janských Lázní. Nově postavený penzion nabízí ubytování v prostorných 3–5lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V přízemí penzionu vám bude k dispozici útulná jídelna s krbem, která zároveň slouží jako společenská místnost. Během školy v přírodě jistě oceníte velice pěkný krytý bazén s protiproudem, kde se děti dosytosti vyřádí a nechybí zde ani sauna. V přilehlé členité zahrádce naleznete posezení u grilu, velkou trampolínu a prostor na hraní. Dvě zcela nová obecní víceúčelová hřiště ležící přímo u penzionu jsou jako stvořená pro aktivní školu v přírodě. Můžete je využívat pro veškeré míčové hry, ranní rozcvičky a mnoho dalších aktivit. Školu v přírodě v tomto malém rodinném penzion si opravdu užijete.

KAPACITA 30

Výlety po okolí školy v přírodě:

Černá hora - vrchol nad lázeňským městečkem Janské Lázně.
Černohorské rašeliniště - lesní rašeliniště s vzácnou faunou a flórou.

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace