hotel Pod Stráží

hotel Pod Stráží - škola v přírodě - Lhenice

Hotel Pod Stráží se nachází v obci Lhenice v krásné lokalitě známé pěstováním ovoce a nazývané Zahrada jižních Čech. Ubytováni budete v převážně 2−6lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje jsou vybaveny novými bezpečnými palandami. V přízemí objektu naleznete prostornou jídelnu, kterou můžete využívat po celý den také jako společenskou místnost. Součástí hotelu je společenský sál s pódiem a s hudební aparaturou o velikosti 200 m², který je vhodný jako tělocvična či taneční prostor. K objektu náleží zahrada s terasou s krytým posezením a velkou trampolínou. Zhruba 500 m od hotelu se na okraji lesa nachází travnaté hřiště a menší dětské hřiště s prolézačkami.

KAPACITA 52

Výlety po okolí školy v přírodě:

Prachatice, České Budějovice, státní zámek Český Krumlov, CHKO Blanský les, Kleť, Holašovice (UNESCO), zámek Kratochvíle

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace