Lyžařské kurzy

V této sekci naleznete nabídku lyžařských kurzů v Rakousku a v České Republice. V Rakousku vám nabízíme lyžařská střediska Zettersfeld a Hochstein a supermoderní skiarenu Grossglockner Kals-Matrei, obě ležící ve Východním Tyrolsku. Lyžařské pobyty zajišťujeme také v Korutanech v lyžařské oblasti Goldeck. Lyžařské kurzy jsou vhodné nejen pro střední školy, ale v posledních letech si vzhledem ke kvalitě poskytovaných služeb a lyžařskému zázemí našly oblibu také u 2. stupně základních škol.
V České Republice zajišťujeme pobyty v hotelech a penzionech v našich nejznámějších střediscích jako jsou Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn a Benecko v Krkonoších, Rejdice v Jizerských horách či Javorník na Šumavě. Díky naší novince Lyžařskému kurzu za super cenu! pak můžete navštívit v rámci lyžařského výcviku jakékoliv lyžařské středisko v Jizerských horách a západních Krkonoších. Mimo to Vám zajistíme i zimní pobyt na přání pro žáky 1. stupně základních škol v jakémkoliv našem objektu.


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace