Zahraniční zájezd
Do jižní Anglie za výukou

nezávazně objednat od 99 999 Kč / os.
Číslo zájezdu: 685

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd na zájezd obvykle v odpoledních hodinách.

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Ráno začneme prohlídkou Brightonu, největšího anglického přímořského letoviska. Navštívíme podmořské akvárium Sea Life Centre, nejstarší akvárium na světě, kde nás od žraloků a dalších mořských živočichů bude dělit pouze skleněná stěna. Projdeme se po pobřežní promenádě a po molu Brighton Pier, zasahujícím v délce přes půl kilometru přímo do volného moře. Následně se podíváme do královského paláce Royal Pavilion, který díky svému orientálnímu stylu patří mezi nejexotičtější stavby Evropy. Přejdeme do centra města, tzv. The Lanes. A na konec dne se pohyblivou vyhlídkovou kabinou i360 necháme po štíhlém stříbrném sloupu vyvézt do výšky 138 metrů a při dobré viditelnosti dohlédneme až na samotný okraj Londýna.

3. den – Den začneme první tříhodinovou lekcí výuky angličtiny, na které si procvičíme své jazykové znalosti a dovednosti. Nejprve se rozdělíme do skupin na základě jazykového testu (případně dle rozdělení pedagogem) a následně začne výuka pod vedením vyučujících s kvalifikací EFL. Odpoledne zamíříme k letovisku Eastbourne, kde se nachází slavné křídové útesy Beachy Head, které přímo vybízejí k procházce. Během ní zahlédneme v moři Beachy Head Lighthouse, projdeme kolem Belle Tout Lighthouse a v dálce uvidíme útesy Seven Sisters. Následně navštívíme samotné město Eastbourn, kde se projdeme po promenádě až k molu Eastbourn Pier.

4. den – Nejprve nás čeká druhá lekce výuky angličtiny. V odpoledních hodinách zavítáme do malého městečka Arundel, kde navštívíme gotickou stavbu hradu Arundel Castle. Uvnitř si prohlédneme hradní ložnice, jídelny a neopomeneme ani na návštěvu Fitzalan Chapel. Následně se projdeme typickou anglickou zahradou, kde rostou i nádherné tropické rostliny.

5. den – Dopoledne půjdeme naposledy na lekci výuky. Po výuce si prohlédneme různá zákoutí města Hastings. Nejprve půjdeme do jeskynního komplexu St. Clements Caves, dříve tajně využívaný pašeráky tabáku a brandy, poté zamíříme na hrad Hastings Castle, poblíž kterého se odehrála nejdůležitější bitva anglických dějin – Battle of Hastings (1066). Nevynecháme ani prohlídku centra města v okolí ulice High Street.

6. denNávrat ze zájezdu obvykle v odpoledních hodinách.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Plná penze
 • Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Velká Británie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 99 999 Kč /os. nezávazně objednat