To nejlepší z Anglie

č. 626 To nejlepší z Anglie

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Prohlídka britské metropole Londýna. V muzeu voskových figurín Madame Tussaud’s Museum na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města (alternativně návštěva největšího britského muzea British Museum). Londýnským metrem se přesuneme k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci a přes St. James’s Park dojdeme k Westminsterskému opatství a sídlu parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben. Na významném náměstí Trafalgar Square si prohlédneme sochu admirála Nelsona a z vyhlídkového kola London Eye si vychutnáme výhled na celý Londýn.

3. den – Návštěva tajuplného Stonehenge, komplexu menhirů a kamenných kruhů. Dále návštěva města Winchester, kde si prohlédneme nejen nejstarší evropskou katedrálu Winchester Cathedral, ale také kulatý stůl krále Artuše v Great Hall.

4. den – V dopolední části nás nejprve čeká návštěva filmových ateliérů Warner Bros. Studios, kde nahlédneme pod pokličku natáčení filmů o Harry Potterovi. Projdeme se po Příčné ulici, prohlédneme si učebny bradavické školy a zavítáme i do Hagridovy chatrče či Brumbálova kabinetu. Seznámíme se také s tím, jak tvůrci oživili na plátně nejrůznější stvoření pomocí filmových triků. Odpoledne zavítáme do Oxfordu, nejstaršího univerzitního města v Anglii, ve kterém si prohlédneme slavné koleje Christ Church, Merton či Magdalen College. Nevynecháme ani nádhernou budovu čítárny Radcliffe Camera či knihovnu Bodleian Library, která posloužila při natáčení některých scén z filmů s Harry Potterem v hlavní roli.

5. den – Prohlídka majestátního hradu Tower of London, který byl v minulosti svědkem mnoha důležitých historických událostí a dnes jsou zde uloženy britské korunovační klenoty. Po prohlídce hradu se zúčastníme vyhlídkové plavby po řece Temži, při níž uvidíme mimo jiné i slavný most Tower Bridge a která nás zanese až do Greenwiche. V této malebné městské části ve východním Londýně uvidíme známou plachetnici Cutty Sark, královskou observatoř Royal Observatory, jejímž nádvořím prochází nultý poledník, a nenecháme si ujít prohlídku námořního muzea National Maritime Museum.

6. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.


V termínu 19. - 24. dubna 2020 se tohoto zájezdu můžete účastnit se skupinou již od 10 žáků!

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, WC, DVD a občerstvením.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno v Londýně v hostitelských rodinách s plnou penzí (3 noci, oběd formou balíčku).

Nabízíme možnost výměny ubytování v hostitelských rodinách za ubytování v hotelu se snídaní (kalkulaci ceny vám připravíme na přání dle zvoleného termínu).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 7 890 Kč*.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Přepravu přes kanál La Manche
Ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (3 noci, oběd formou balíčku)
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tematický program s pracovními listy
Tři učitele zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupné £110 - £120**.

* Uvedená cena zájezdu platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 17,99 let.
** Doporučená částka na vstupy platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 15,99 let.
Ceny pro starší studenty Vám rádi upřesníme.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace