Londýn jak ho neznáte

č. 647 Londýn jak ho neznáte

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Prohlídku britské metropole Londýna zahájíme procházkou čtvrtí Westminster, při které uvidíme sídlo parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben a Westminsterské opatství. Královským parkem St. James’s Park projdeme až k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci a slavná třída The Mall nás dovede na významné náměstí Trafalgar Square se sochou admirála Nelsona. Odpoledne prověříme svou odvahu v London Dungeon. Tato unikátní atrakce nás pomocí živých herců seznámí s temnými dějinami města a potkáme zde například Jacka Rozparovače či Sweeney Todda, šíleného holiče z Fleet Street. Přeneseme se také do 17. století, kdy v Londýně řádila morová epidemie a veliký požár. V závěru dne si z vyhlídkového kola London Eye vychutnáme výhled na celý Londýn.

3. den – V tomto zábavou nabitém dni nás nejprve čeká návštěva filmových ateliérů Warner Bros. Studios, kde nahlédneme pod pokličku natáčení filmů o Harry Potterovi. Projdeme se po Příčné ulici, prohlédneme si učebny bradavické školy a zavítáme i do Hagridovy chatrče či Brumbálova kabinetu. Seznámíme se také s tím, jak tvůrci oživili na plátně nejrůznější stvoření pomocí filmových triků. V odpolední části nás čeká nezapomenutelná prohlídka Stamford Bridge, domácího stadionu fotbalistů londýnské Chelsea. Prohlédneme si šatnu domácích i hostujících fotbalistů a další zázemí stadionu. Stejně jako Petr Čech projdeme tunelem až na trávník před tribuny, které pojmou přes 40 tisíc diváků (alternativně lze nově navštívit současné působiště tohoto slavného hráče, stadion fotbalistů Arsenalu). Na závěr dne nás čeká nejznámější londýnský park, Hyde Park a případně návštěva světoznámé nákupní třídy Oxford Street.

4. den – Dopolední část programu věnujeme návštěvě druhé největší britské katedrály − St. Paul's Cathedral, kde se konají významné události jako svatby či pohřby členů královské rodiny. Odměnou za výstup do Zlaté galerie nám bude výhled na Londýn z výšky 85m nad zemí. Poté se přes Millenium Bridge přesuneme až ke galerii moderního umění Tate Modern a při procházce podél řeky Temže uvidíme Shakespearovo divadlo Globe Theater, lodě Golden Hinde, HMS Belfast a monumentální 87 patrovou budovu The Shard. Po slavném mostu Tower Bridge dojdeme až k majestátnímu hradu Tower of London, odkud budeme pokračovat vyhlídkovou lodí do malebné městské části Greenwich, kde nás čeká plachetnice Cutty Sark, námořní muzeum National Maritime Museum a královská observatoř Royal Observatory, jejímž nádvořím prochází nultý poledník.

5. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.


V termínu 18. - 22. května 2020 se tohoto zájezdu můžete účastnit se skupinou již od 10 žáků!

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, WC, DVD a občerstvením.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno v Londýně v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd formou balíčku).

Nabízíme možnost výměny ubytování v hostitelských rodinách za ubytování v hotelu se snídaní (kalkulaci ceny vám připravíme na přání dle zvoleného termínu).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 6 590 Kč*.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Přepravu přes kanál La Manche
Ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (2 noci)
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tematický program s pracovními listy
Tři učitele zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupné £95 - £105**.

* Uvedená cena zájezdu platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 17,99 let.
** Doporučená částka na vstupy platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 15,99 let.
Ceny pro starší studenty Vám rádi upřesníme.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace