Tropické ostrovy

č.606 Tropické ostrovy

Ojedinělá atrakce se nachází ve 107 m vysoké hale nedaleko Berlína. V obrovském prostoru, původně vytvořeném jako hangár pro vzducholoď, si vychutnáme atmosféru a klima skutečného exotického ostrova.

Ocitneme se v tropickém lese s palmami, kvetoucími květinami, želvami a jinými živočichy, na bílých písečných plážích s vlnami a vodou o teplotě 28º C. Svá záda si necháme masírovat vodopádem v laguně, do které proplujeme tajuplnou jeskyní. Děti jistě nadchne vodní bitva, kterou zde mohou uspořádat. Trochu adrenalinu zažijeme na tobogánech, především na největším z nich, ze kterého se spustíme z výšky 25 metrů. V tropickém moři se můžeme potápět, šnorchlovat nebo stavět na pláži pod palmami hrady z písku. V tropické vesničce si budeme připadat jako v Indonésii, na exotickém Bali nebo Borneu. Vychutnáme si zde i havajskou, karibskou či africkou show. Chybět samozřejmě nemohou ani zážitkové bazény, vířivky či minigolf. Náročnější vyzkoušejí masáž, solárium či saunu s ledovým bazénkem.

Nově je součástí areálu venkovní prostor Amazonia o rozloze téměř 35 tisíc metrů čtverečních, do kterého snadno dojdeme propojenou krytou chodbou přímo z vnitřní haly. V průběhu celého roku je zde možnost koupání ve dvou plaveckých bazénech, jež jsou doplněny vířivkami, pomalou řekou, vodopádem či skluzavkou. Doslova jedinečným unikátem v Německu je zdejší vodní kanál Whitewater River, proudový kanál o celkové délce 250 metrů s nejrůznějšími odbočujícími větvemi či svahem. Dále nechybí zábavné vodní hry, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty (plážový volejbal nebo fotbalové hřiště) či louka s lehátky ke slunění.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací a DVD.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ č. 890 Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem,
pojištění léčebných výloh,
zákonné pojištění CK a služby průvodce (3 učitelé zdarma vč. vstupů).

Cena nezahrnuje

vstupy 21,50 Euro

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace