Zahraniční zájezd
Okouzlující Paříž a střípky z celé Anglie

nezávazně objednat od 10 990 Kč / os.
Číslo zájezdu: 683

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Prohlídku Paříže zahájíme výstupem na Eiffelovu věž. Následně si historické centrum prohlédneme z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině. Pokračovat budeme ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre a projdeme Tuilerijskými zahradami až na náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskem. Kousek odtud se nachází rozsáhlý komplex Invalidovny s hrobkou Napoleona Bonaparta, sídlo francouzských prezidentů Elysejský palác a nejznámější bulvár Champs-Élysées. Procházku zakončíme u Vítězného oblouku.

3. den – Přeprava přes kanál La Manche. Příjezd do Anglie a zastávka ve městě Canterbury, které proslavil spisovatel Geoffrey Chaucer svými povídkami. Navštívíme katedrálu Canterbury Cathedral, nejstarší dochovanou křesťanskou stavbu Anglie, a odpoledne zavítáme na hrad Leeds Castle, kde si kromě krásných interiérů prohlédneme i přilehlé zahrady s voliérami, rozsáhlým bludištěm či bizarním muzeem psích obojků.

4. den – Dopoledne se vydáme zpět v čase, a to při návštěvě skanzenu Chiltern Open Air Museum. Nahlédneme do historické vesnice, na tradiční farmu s živými zvířaty a seznámíme se i s místními řemeslníky. Odpoledne nás čeká zastávka v Oxfordu, nejstarším univerzitním městě v Anglii, v němž si prohlédneme slavné koleje Christ Church, Merton či Magdalen College. Nevynecháme ani budovy knihoven Bodleian Library, kde se natáčel Harry Potter, a nádhernou budovu čítárny Radcliffe Camera.

5. den – Návštěva Brightonu, největšího anglického přímořského letoviska. Čeká nás prohlídka podmořského akvária Sea Life Centre, nejstaršího akvária na světě, procházka po pobřežní promenádě a po molu Brighton Pier, zasahujícím v délce přes půl kilometru přímo do volného moře, dále prohlídka centra města, tzv. The Lanes, a návštěva královského paláce Royal Pavilon. Pohyblivou vyhlídkovou kabinou i360 se necháme po štíhlém stříbrném sloupu vyvézt do výšky 138 metrů a při dobré viditelnosti dohlédneme až na samotný okraj Londýna. Alternativně lze tento den strávit v Londýně.

6. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • Přeprava přes kanál La Manche
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů
 • V Londýně ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (2 noci) - oběd formou balíčku
 • Ubytování v hotelu/hostelu/penzionu (1 noc) se snídaní

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Zahraniční zájezdy pro školy s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 10 990 Kč /os. nezávazně objednat