Zahraniční zájezd
Rozkvetlé Holandsko

nezávazně objednat od 5 290 Kč / os.
Země: Holandsko
Číslo zájezdu: 645

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Návštěvu Holandska zahájíme ve světoznámých květinových zahradách Keukenhof, ve kterých každé jaro rozkvétají statisíce nádherných tulipánů. Prohlédneme si tematické pavilony a z větrného mlýna se rozhlédneme přes nekončící tulipánová pole. Alternativně lze navštívit Zeedierenpark Hardewijk, největší mořský zoopark v Evropě. Můžeme se těšit na delfíny, lvouny, tuleně, mrože či žraloky. Při pozorování mořského světa se projdeme podmořským tunelem i po pláži a navštívíme krabí pobřeží. Součástí programu je také největší divadelní představení s delfíny v Evropě. Odpoledne navštívíme hlavní město Amsterdam, ve kterém na nás dýchne atmosféra tzv. Zlatého století, kdy bylo město světovou metropolí. Uvidíme např. královský palác Koniklijk Paleis, bývalé sídlo Východoindické společnosti Oost-Indisch Huis či nejstarší stavbu ve městě, kostel Oude Kerk. Amsterdam si také prohlédneme z méně tradičního pohledu, a to z paluby lodi při vyhlídkové plavbě po amsterdamských kanálech, tzv. grachtech. V případě zájmu lze navštívit dům Anny Frankové, slavné Rijksmuseum s obrazy od významných autorů nebo historickou loď East Indiaman, kde nahlédneme do kajut námořníků a seznámíme se s jejich nelehkým způsobem života při objevování nových zemí. 

3. den – Dopoledne strávíme ve skanzenu Zaanse Schans, který nám přiblíží holandský folklór. Historická vesnice, ve které se skanzen nachází, přímo vybízí k procházce mezi větrnými mlýny. Navštívíme také nedalekou sýrovou farmu, kde se seznámíme nejen s tradiční výrobou holandských sýrů, ale také s výrobou typických dřeváků. Samozřejmostí je ochutnávka místních výrobků a možnost jejich nákupu. Odpoledne nás čeká prohlídka městečka Naarden, které je místem posledního odpočinku Jana Amose Komenského, a zavítáme zde do muzea věnovaného učiteli národů (alternativně lze navštívit delfinárium Zeedierenpark Hardewijk).

4. den – Návrat ke škole v brzkých ranních hodinách.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Snídaně
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Holandsko s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 5 290 Kč /os. nezávazně objednat