Zahraniční zájezd
Holandsko

nezávazně objednat od 4 790 Kč / os.
Země: Holandsko
Číslo zájezdu: 645

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Návštěvu Holandska zahájíme ve světoznámých květinových zahradách Keukenhof, ve kterých každé jaro rozkvétají statisíce nádherných tulipánů. Prohlédneme si tematické pavilony a z větrného mlýna se rozhlédneme přes nekončící tulipánová pole. Alternativně lze navštívit Zeedierenpark Hardewijk, největší mořský zoopark v Evropě. Můžeme se těšit na delfíny, lvouny, tuleně, mrože či žraloky. Při pozorování mořského světa se projdeme podmořským tunelem i po pláži a navštívíme krabí pobřeží. Součástí programu je také největší divadelní představení s delfíny v Evropě. Odpoledne navštívíme hlavní město Amsterdam, ve kterém na nás dýchne atmosféra tzv. Zlatého století, kdy bylo město světovou metropolí. Uvidíme např. královský palác Koniklijk Paleis, bývalé sídlo Východoindické společnosti Oost-Indisch Huis či nejstarší stavbu ve městě, kostel Oude Kerk. Amsterdam si také prohlédneme z méně tradičního pohledu, a to z paluby lodi při vyhlídkové plavbě po amsterdamských kanálech, tzv. grachtech. V případě zájmu lze navštívit dům Anny Frankové, slavné Rijksmuseum s obrazy od významných autorů nebo historickou loď East Indiaman, kde nahlédneme do kajut námořníků a seznámíme se s jejich nelehkým způsobem života při objevování nových zemí. 

3. den – Dopoledne strávíme ve skanzenu Zaanse Schans, který nám přiblíží holandský folklór. Historická vesnice, ve které se skanzen nachází, přímo vybízí k procházce mezi větrnými mlýny. Navštívíme také nedalekou sýrovou farmu, kde se seznámíme nejen s tradiční výrobou holandských sýrů, ale také s výrobou typických dřeváků. Samozřejmostí je ochutnávka místních výrobků a možnost jejich nákupu. Odpoledne nás čeká prohlídka městečka Naarden, které je místem posledního odpočinku Jana Amose Komenského, a zavítáme zde do muzea věnovaného učiteli národů (alternativně lze navštívit delfinárium Zeedierenpark Hardewijk).

4. den – Návrat ke škole v brzkých ranních hodinách.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Snídaně
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Holandsko s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 4 790 Kč /os. nezávazně objednat