Zahraniční zájezd
Chorvatské Toskánsko

nezávazně objednat od 4 890 Kč / os.
Země: Chorvatsko
Číslo zájezdu: 678

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Relaxačně poznávací zájezd zahájíme prohlídkou Sečoveljských solin, velkých solných pánví, ležících při ústí řeky Dragonji u hranice s Chorvatskem. Další část dne strávíme na některé z rozličných pláží v severní části Istrijského poloostrova. Kromě koupání se zde nabízejí i zajímavé možnosti šnorchlování u archeologického naleziště Sipar s pozůstatky raně byzantské vojenské pevnosti z doby císaře Justiniána. Projdeme se starobylými uličkami rybářského městečka s možností nákupu suvenýrů a sladkých dobrot v řadě místních obchůdků. Ubytování je zajištěno na mořském pobřeží.

3. den – Vydáme se směrem do vnitrozemí Istrijského poloostrova, do historického městečka Motovun, které se vypíná nad údolím řeky Mirny, proslulé nálezy vzácných lanýžů. Z původních hradeb se rozhlédneme do malebné krajiny plné hustých lesů, oplývající vinicemi, olivovými háji i typickou benátskou architekturou, jež daly oblasti svůj název. Sestoupíme do hluboké jeskyně Jama Baredine, která ukrývá záhadného obojživelníka opředeného pověstmi. Odpoledne věnujeme koupání v moři, relaxaci a některé ze sportovních aktivit. Nabízí se aquapark, šlapadla, vodní hrad nebo zábavné lezecké centrum. Večer se projdeme po promenádě s řadou stánků s možností nákupu suvenýrů, zmrzliny nebo jiných dobrot.

4. den – Návrat v brzkých ranních hodinách.

V případě zájmu lze zájezd rozšířit o jeden den s následujícím programem:

č. 678/a Celodenní plavba lodí

Vydáme se podél pobřeží kolem pirátských jeskyní a turistického letoviska Vrsar až do starobylé Rovinje. Projdeme se v malebných uličkách městečka, které nadchly řady umělců, a vykoupeme se pod městskými hradbami, nabízejícími kouzelné panorama. Grilovaný oběd si vychutnáme přímo na lodi.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů
 • Ubytování (1 noc) se snídaní

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Zahraniční zájezdy pro školy s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 4 890 Kč /os. nezávazně objednat