Zahraniční zájezd
Belgické Flandry a anglický venkov

nezávazně objednat od 10 990 Kč / os.
Číslo zájezdu: 680

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Navštívíme středověké Bruggy, gotickou perlu, město s křivolakými uličkami, domky a chrámy z červených cihel. Prohlédneme si obě centrální náměstí
se zvonicí Belfort a Bazilikou svaté Krve, ukrývající cenný relikviář. Projedeme se lodičkou po místních kanálech, díky kterým se městu přezdívá Benátky severu. V muzeu hranolek se dozvíme tajemství přípravy jednoho z gurmánských pokladů Belgie. Odpoledne se přesuneme na slunné pobřeží Severního moře do známého turistického letoviska Ostende. Budeme relaxovat na dlouhých písečných plážích, obdivovat lasturky mušlí či ochutnáme čerstvé mořské plody.

3. den – Přeprava přes kanál La Manche. Příjezd do Anglie, kde se zastavíme ve městě Canterbury, které proslavil spisovatel Geoffrey Chaucer svými povídkami. Navštívíme katedrálu Canterbury Cathedral, nejstarší dochovanou křesťanskou stavbu Anglie. Odpoledne zavítáme na hrad Leeds Castle, kde si kromě krásných interiérů projdeme i přilehlé zahrady s voliérami, rozsáhlým bludištěm či bizarním muzeem psích obojků.

4. den – Návštěva tajuplného Stonehenge, komplexu menhirů a kamenných kruhů. Dále zastávka ve městě Winchester, kde si prohlédneme nejen nejstarší evropskou katedrálu Winchester Cathedral, ale také kulatý stůl krále Artuše v Great Hall.

5. den – Prohlídku britské metropole zahájíme procházkou čtvrtí Westminster, během níž uvidíme sídlo parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben a Westminsterské opatství. Královským parkem St. James’s Park projdeme až k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci, a slavná třída The Mall nás dovede na náměstí Trafalgar Square. Zavítáme také na náměstí Piccadilly Circus. Londýnským metrem se přesuneme do muzea Madame Tussaud’s, kde na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města (alternativně návštěva Natural History Museum). Na závěr si vychutnáme Londýn z ptačí perspektivy z vyhlídkového kola London Eye.

6. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • Přeprava přes kanál La Manche
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů
 • V Belgii ubytování v hotelu/hostelu se snídaní (1 noc)
 • V Londýně ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (2 noci) - oběd formou balíčku

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Zahraniční zájezdy pro školy s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 10 990 Kč /os. nezávazně objednat