Centrum Immanuel - budova G + H

Oblast:
Kapacita: 26
Číslo zájezdu: 388

Popis

Železné hory jsou nádhernou součástí Vysočiny, a právě zde se nachází Centrum Immanuel, které si Vás získá nejen úžasnou okolní přírodou, ale především nádherným opečovávaným areálem. Z moderních budov doporučujeme pro pobyt jedné třídy zvolit dvě nově postavené patrové chaty – Modrou a Červenou, které disponují celkovou kapacitou 26 lůžek, přičemž v každé z nich se nachází jeden 1lůžkový a čtyři 3lůžkové pokoje. V každém patře je umístěno samostatné WC a koupelna. Vlastní prostorná společenská místnost se nachází v protější budově stejně tak, jako jídelna. Z bohatého a udržovaného venkovního zázemí můžete využít např. členité dětské hřiště, ohniště, rozsáhlé upravené travnaté plochy, volejbalové nebo velké fotbalové hřiště. Celou atmosféru poklidu a vřelosti dotváří vlastní rybník, ve kterém se dá v teplých dnech osvěžit či projet na loďce.

Další možnosti:   kapacitu lze rozšířit o budovu A (až 53 lůžek) a budovu B (až 31 lůžek) na celkový počet 110 lůžek.

Výlety po okolí:   skanzen Vysočina (Veselý Kopec a Svobodné Hamry), Zuberská rozhledna, Stezka mladého lesníka, zřícenina hradu Sokolov, vrchol Vestec, skanzen Země keltů, vodní nádrž Seč.

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.