Centrum Immanuel - budova A

Oblast:
Kapacita: 48 - 53
Číslo zájezdu: 386

Popis

 

Železné hory jsou nádhernou součástí Vysočiny, a právě zde se nachází Centrum Immanuel, které si Vás získá nejen úžasnou okolní přírodou, ale především nádherným opečovávaným areálem. Z moderních budov doporučujeme pro pobyt dvou tříd zvolit budovu A, která disponuje kapacitou až 53 lůžek ve 2-3lůžkových pokojích, z nichž má zhruba polovina vlastní sociální zařízení. Jídelna se nachází přímo v budově stejně tak, jako 2 samostatné společenské místnosti. Z bohatého a udržovaného venkovního zázemí můžete využít např. členité dětské hřiště, ohniště, rozsáhlé upravené travnaté plochy, volejbalové nebo velké fotbalové hřiště. Celou atmosféru poklidu a vřelosti dotváří vlastní rybník, ve kterém se dá v teplých dnech osvěžit či projet na loďce.

Další možnosti:   kapacitu lze rozšířit o budovu B (až 31 lůžek) a o budovy G a H (26 lůžek) na celkový počet 110 lůžek.

Výlety po okolí:   skanzen Vysočina (Veselý Kopec a Svobodné Hamry), Zuberská rozhledna, Stezka mladého lesníka, zřícenina hradu Sokolov, vrchol Vestec, skanzen Země keltů, vodní nádrž Seč.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.