Penzion Skalka

Číslo zájezdu: 459

Průběh zájezdu

V srdci krásné přírody ve vzdálenosti 1,5 km od Máchova jezera je umístěn penzion Skalka, který láká své návštěvníky především lokalitou a rodinným zázemím. Ubytovat se můžete ve 2-4 lůžkových pokojích, sociální zařízení je umístěno na patrech. K dispozici vám bude prostorná jídelna, která zároveň může sloužit jako učebna či společenská místnost. Na oploceném pozemku můžete k venkovním aktivitám využívat hřiště na míčové hry, houpačky a pískoviště, stejně jako venkovní posezení. K objektu náleží zoo koutek s ovečkami a kamerunskými kozičkami. Okolí Máchova jezera lze využít k procházkám či výletům.

Výlety po okolí:   vyhlídka Šedina, Braniborská jeskyně, muzeum Čtyřlístku, Zoopark Berousek, Máchovo jezero, hrady Bezděz a Houska.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Školy v přírodě s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím