Posázaví
Rekreační areál Zbraslavice

Oblast: Posázaví
Kapacita: 84 - 124
Číslo zájezdu: 389

Popis posázaví

V atraktivním středočeském Posázaví se na břehu rybníka nachází rozlehlý Rekreační areál Zbraslavice, který je přímo stvořen pro netradiční volnočasové aktivity. Ubytováni budete v moderní budově Sport. V budově jsou prostorné převážně 4-6lůžkové pokoje se sociálním zařízením, které je vždy společné pro 2 sousedící pokoje. V přízemí můžete využít 3 učebny a tělocvičnu. Stravování probíhá v budově umístěné naproti. K venkovnímu vyžití můžete využít bohaté zázemí areálu – malé i velké fotbalové hřiště, tenisové nebo volejbalové hřiště, stolní tenis, lukostřelbu, horolezeckou stěnu či jedno z mnoha ohnišť. Odvážnější mohou na pláži rybníka vyzkoušet i kajaky, paddleboardy nebo aquazorbing.

Výlety po okolí:   zámek Zruč nad Sázavou, zřícenina hradu Sion, dřevěná šibenice Jana Roháče z Dubé, přírodní park Stonewood, rozhledna Bohdanka, rozhledna Březina, Český Šternberk, klášter Sázava.

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Posázaví s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.