Posázaví
Rekreační areál Zbraslavice

Oblast: Posázaví
Kapacita: 84 - 124
Číslo zájezdu: 389

Popis posázaví

V atraktivním středočeském Posázaví se na břehu rybníka nachází rozlehlý Rekreační areál Zbraslavice, který je přímo stvořen pro netradiční volnočasové aktivity. Ubytováni budete v moderní budově Sport. V budově jsou prostorné převážně 4lůžkové pokoje se sociálním zařízením, které je vždy společné pro 2 sousedící pokoje. V přízemí můžete využít 3 učebny a tělocvičnu. Stravování probíhá v budově umístěné naproti. K venkovnímu vyžití můžete využít bohaté zázemí areálu – malé i velké fotbalové hřiště, tenisové nebo volejbalové hřiště, stolní tenis, lukostřelbu, horolezeckou stěnu či jedno z mnoha ohnišť. Odvážnější mohou na pláži rybníka vyzkoušet i kajaky, paddleboardy nebo aquazorbing.

Výlety po okolí:   zámek Zruč nad Sázavou, zřícenina hradu Sion, dřevěná šibenice Jana Roháče z Dubé, přírodní park Stonewood, rozhledna Bohdanka, rozhledna Březina, Český Šternberk, klášter Sázava.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Posázaví s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.