Škola v přírodě
Hotel TOP Benecko

Oblast: Krkonoše
Kapacita: 55 - 62
Číslo zájezdu: 467

Popis školy v přírodě

Kompletně zrekonstruovaný hotel TOP Benecko leží v kouzelné horské krajině západní části Krkonoš. Nabízí komfortní ubytování ve 2–4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a čtyřech apartmánech. V prvním patře hotelu je pro děti připravena malá herna s hračkami. V přízemí se nachází útulná jídelna a restaurace, ve které se naprosto skvostně vaří. Oba uvedené prostory můžete také využít jako společenskou místnost. Na zahradě hotelu děti ocení řadu zábavných herních prvků, např. dřevěný domeček, prolézačky a nízké lanové překážky, houpačky, skluzavku či velké pískoviště. Nechybí ani ohniště s posezením a oplocené hřiště.

Výlety po okolí:   Lufťákova stezka, rozhledna Žalý, Labské soutěsky, Krkonošské národní muzeum Vrchlabí, zřícenina hradu Štěpanice, projížďky na huculských koních, Tubing park, Špindlerův Mlýn.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Krkonoše s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.