Škola v přírodě
Hotel Esprit

Oblast: Krkonoše
Kapacita: 62 - 80
Číslo zájezdu: 432

Popis školy v přírodě

Hotel Esprit *** se nachází v nejkrásnější části turisticky vyhledávaného Špindlerova Mlýna, na okraji romantického údolí Svatý Petr u Svatopetrského potoka. Pro školy v přírodě nabízí ubytování v převážně dvou až třílůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Stravování je zajištěno v prostorné jídelně. K dispozici vám je velká podkrovní společenská místnost s tanečním parketem a diskotékovou aparaturou a klubovna s LCD televizí, stolním tenisem a tabulí. K hotelu patří venkovní bazén, ohniště s posezením, plocha na hraní, velká trampolína, pro nejmenší děti hrad s prolézačkami a skluzavkou. Blízké okolí nabízí spoustu turistických cílů.

Výlety po okolí:   Výrovka, Sněžka, Luční bouda, údolí Bílého Labe, Špindlerův Mlýn (aquapark, bobová dráha, lanový park). Perfektně značené turistické cesty.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Krkonoše s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím