Škola v přírodě
Penzion Pustiny

Oblast: Jizerské hory
Kapacita: 46 - 59
Číslo zájezdu: 411

Popis školy v přírodě

Rodinný penzion Pustiny se nachází v malebném koutu obce Desná v Jizerských horách. Umístěn je v krásném a čistém prostředí u lesa. Výhodou je blízká zastávka ČSAD pro možnost výletů linkovým autobusem do nedaleké Desné, Tanvaldu či dalších míst. V okolí penzionu se nachází louky obklopené lesem, které lze využít na hry či procházky. V přilehlém oploceném areálu s prostornou zahradou děti určitě ocení houpačku a pískoviště či bazén (7 x 4m), kryté ohniště s posezením a hřiště na míčové hry (volejbal, malá kopaná). Ubytováni budete ve tří až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vám bude útulná jídelna a společenská místnost. Místnosti lze využít jak pro potřeby vyučování, tak v případě zhoršeného počasí. Jednou z možností, jak si pobyt zpestřit jsou projížďky na raftech na Jizeře, které lze zajistit.

Výlety po okolí:   Bozkovské dolomitové jeskyně, minigolf v Příchovicích, rozhledny Špičák a Štěpánka, vyhlídka Terezínka, vzdálenější přehrada Souš a Protržená přehrada, Liberec (aquapark, lunapark, iQLANDIA, ZOO, botanická zahrada, Ještěd).

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Jizerské hory s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.