Škola v přírodě
Penzion Artur

Oblast: Jizerské hory
Kapacita: 56 - 70
Číslo zájezdu: 413

Popis školy v přírodě

Penzion Artur leží na klidném místě v odlehlejší části Janova nad Nisou poblíž Bedřichova. Disponuje pěknými pokoji obloženými dřevem převážně s kapacitou dvou až čtyř lůžek s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vám bude prostorná jídelna s krbem dělitelná na dvě části. Využívá se současně jako společenská místnost a lze ji bez problémů využít k vyučování dvou oddělených skupin, tvoření či hrám v případě špatného počasí. V suterénu se nachází menší tělocvična. Ke sportovnímu zázemí patří také stolní tenis, zastřešený bazén a hřiště na míčové hry. Další dvě lesní hřiště se nacházejí 400 m od objektu. Škola v přírodě může být zpestřena opékáním buřtů a posezením u ohniště s přístřeškem nebo na terase či dováděním na trampolíně. Možné zajištění dalších sportovních aktivit (lanové překážky, projížďky na raftech, horských kolech, koních, lukostřelba a další).

Výlety po okolí:   přehrada Bedřichov, Josefův Důl, rozhledna Královka, Slovanka, Liberec (aquapark, lunapark, iQLANDIA, ZOO, botanická zahrada, Ještěd).

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Jizerské hory s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.