Škola v přírodě
Hotel Lesní chata

Oblast: Jizerské hory
Kapacita: 88 - 108
Číslo zájezdu: 433

Popis školy v přírodě

Na klidném místě obklopeném krásnými, k různým hrám vhodnými lesy, se v obci Kořenov na pomezí Jizerských hor a Krkonoš nachází hotel Lesní chata ***. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno v prostorné jídelně, dělitelné na tři samostatné uzavíratelné části, která zároveň slouží jako společenská místnost či učebna. Využívat můžete také posilovnu, místnost se stolním tenisem a relaxační centrum se saunou (za poplatek). K hotelu patří rozsáhlý areál s hřištěm na míčové hry, ohništěm s posezením a minigolfem. Kapacitu lze rozšířit o depandanci, na celkových 135 lůžek. 

Výlety po okolí:   rozhledna Štěpánka, ozubnicová železniční trať Tanvald-Kořenov-Harrachov, Harrachov (bobová dráha, sklářské a důlní muzeum), Mumlavský vodopád, Jablonec nad Nisou, Liberec (ZOO, botanická zahrada, aquapark, lunapark, iQLANDIA a Ještěd).

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Jizerské hory s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.