Škola v přírodě
Hotel Lesní chata

Oblast: Jizerské hory
Kapacita: 88 - 108
Číslo zájezdu: 433

Popis školy v přírodě

Na klidném místě obklopeném krásnými, k různým hrám vhodnými lesy, se v obci Kořenov na pomezí Jizerských hor a Krkonoš nachází hotel Lesní chata ***. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno v prostorné jídelně, dělitelné na tři samostatné uzavíratelné části, která zároveň slouží jako společenská místnost či učebna. Využívat můžete také posilovnu, místnost se stolním tenisem a relaxační centrum se saunou (za poplatek). K hotelu patří rozsáhlý areál s hřištěm na míčové hry, ohništěm s posezením a minigolfem. Kapacitu lze rozšířit o depandanci, na celkových 135 lůžek. 

Výlety po okolí:   rozhledna Štěpánka, ozubnicová železniční trať Tanvald-Kořenov-Harrachov, Harrachov (bobová dráha, sklářské a důlní muzeum), Mumlavský vodopád, Jablonec nad Nisou, Liberec (ZOO, botanická zahrada, aquapark, lunapark, iQLANDIA a Ještěd).

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Jizerské hory s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.