Vícedenní výlet
Moravskoslezské Beskydy a Valašsko

nezávazně objednat od 4 290 Kč / os.
Číslo zájezdu: 303

Popis

<p><strong>Tento program pro Vás letos nenabízíme, zkuste si, prosíme, vybrat z jiných aktuálně dostupných. Děkujeme.</strong></p>

Pojďte se spolu s námi toulat po překrásné krajině Beskyd a Valašska, nechte se okouzlit osobitou lidovou kulturou a folklorní tradicí. Tři dny strávené v této malebné oblasti přinesou spoustu nevšedních zážitků. Jedním z nich bude návštěva Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, které nás přenese na valašský venkov se vším co k němu patří. Pro své jedinečné přírodní krásy jsou jako stvořeny k výletům Beskydy – podíváme se na památnou horu Radhošť za pohanským bohem Radegastem i křesťanskými věrozvěsty Cyrilem a Metodějem, v horském sedle se nám pak otevře pohled na půvabné Pustevny. Až se potěšíme krásnými výhledy, můžeme si pochutnat na některé z tradičních zdejších pochoutek – ovčím sýru či slaďounkém frgálu. Další cesta bude směřovat do rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka, Hukvaldů. Tam navštívíme mohutnou hradní zříceninu s oborou s muflony a daňky. Při svém putování nemůžeme minout ani malebné podhorské městečko Štramberk s rozhlednou zvanou Trúba. A budete-li mít chuť, nahlédneme také do vyhlášené pekárny štramberských uší!

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním výletu je zajištěno na jednu noc s plnou penzí (oběd formou balíčku).

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádněpojištěnaproti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Plná penze (oběd formou balíčků)
 • Zákonné pojištění CK

Vícedenní výlety s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 4 290 Kč /os. nezávazně objednat