Vícedenní výlet
České Švýcarsko

nezávazně objednat od 2 790 Kč / os.
Číslo zájezdu: 310

Popis

Tento program pro Vás letos nenabízíme, zkuste si, prosíme, vybrat z jiných aktuálně dostupných. Děkujeme.

Naše putování zahájíme u našeho nejkrásnějšího skalního monumentu, Pravčické brány. Lesní cesta plná nádherných skalních útvarů nás zavede až do srdce celého kraje, na Mezní Louku, odkud se vypravíme směrem k údolí říčky Kamenice. Po sestupu do hlubokého kaňonu se vydáme po naučné stezce k lodičkám na Tiché soutěsce. Během plavby budeme obdivovat přírodní pískovcové útvary připomínající různá zvířata či lidské postavy. Řeka nás zavede až do Hřenska, ze kterého se již přesuneme do penzionu na večeři, po níž bude následovat večerní program. Druhý den zahájíme návštěvou Domu Českého Švýcarska s interaktivní expozicí, která nás vtáhne do tajů přírody. Zalezeme do jezevčí nory, vyzkoušíme si chůzi na sněžnicích a také zhlédneme film o zajímavostech národního parku. Následně se přesuneme do malebné vesničky Kamenická Stráň, z níž zamíříme k Dolskému mlýnu, který jsme mohli spatřit v pohádce Pyšná princezna a od kterého dojdeme až do romantické obce Jetřichovice. Alternativou je návštěva národní přírodní památky Panská skála.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádněpojištěnaproti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zákonné pojištění CK

Vícedenní výlety s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 2 790 Kč /os. nezávazně objednat