Temperamentní Barcelona

č.651 Temperamentní Barcelona

1. den - Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den - Příjezd do Barcelony. Nejprve zavítáme k pomníku Kryštofa Kolumba a odtud procházkou po molech k barcelonskému Aquariu, které také navštívíme. Dalším cílem naší barcelonské exkurze je návštěva proslulého chrámu Sagrada Familia významného architekta Antonia Gaudího, k němuž se dostaneme procházkou po světoznámé třídě La Rambla středověkým centrem Barcelony. Při zpáteční cestě městem budeme obdivovat další Gaudího mistrovská díla zakomponovaná do městské architektury a nevynecháme ani nejpodivnější Gaudího obytný dům Casa Mila.

3. den - Dopoledne strávíme v legendárním klášteře Montserrat, který ve svých útrobách ukrývá symbol celého Katalánska, La Morenetu, černou madonu. Tato prohlídka je spojena s vyjížďkou lanovkou, kterou se dostaneme až na náhorní plošinu v národním parku Montserrat. Po návratu zavítáme na pláž s možností koupání v moři.

4. den - Tento den dokončíme prohlídku Barcelony. Navštívíme Gaudího Park Güell plný architektonických skvostů. Následný program bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro sportovce. Čeká nás prohlídka olympijského stadionu a stadionu slavného fotbalového klubu FC Barcelona, Camp Nou. Nevynecháme ani prohlídku námořního muzea Maritime.

5. den - Příjezd ve večerních hodinách.


Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, WC, DVD a nápoji.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Ubytování v hotelu/penzionu se snídaní (2 noci).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 6 590 Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Ubytování v hotelu/penzionu snídaní (2 noci)
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupy 60-70 Euro.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace