Norimberk

č.610 Norimberk

Prohlídku zahájíme na nádvořích císařského hradu Kaiserburg, z kterého je krásný výhled na město. Křivolaké uličky nás dovedou k hrázděnému domu světoznámého malíře a grafika Albrechta Dürera.Na historickém náměstí Hauptmarkt uvidíme gotický kostel Panny Marie Frauenkirche s unikátním orlojem, který byl postaven na popud císaře Karla IV či Krásnou kašnu ve tvaru gotické věže s proslulým Zlatým prstenem, který vám splní přání. Obdivovat budeme kostel St. Lorenz se stejnojmenným náměstím – tradičním místem dostaveníček, Špitál svatého Ducha s půvabným nádvořím s dřevěnými galeriemi či městskou bránu Frauentor. Nezapomeneme ani na nejstarší norimberský kostel sv. Sebalda s hrobkou tohoto světce, radnici s renesanční fasádou a typické bavorské hrázděné domky. Romantiku na vás dýchnou malebné mosty a lávky přes říčku Pegnitz v čele s Popravčím mostem z 15. století.

Před Vánocemi navštívíme proslulé adventní trhy, jež jsou označovány za jedny z nejhezčích v celém Německu. Chybět na nich nebude tradiční norimberský perník, bavorský vánoční chléb, marcipán, pečené kaštany a mnoho dalších vánočních dobrot.

Na tento zájezd je možné jet také v adventním období s návštěvou vánočních trhů viz zde.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací a DVD.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 790 Kč.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace