Europapark

č.615 Europapark

Nechte se zlákat návštěvou jednoho z největších a nejkrásnějších zábavních parků Evropy. Čeká zde na vás více jak 100 atrakcí včetně jedenácti horských drah, úžasné taneční a kaskadérské show, koncerty či filmová i divadelní představení, které překonají vaše očekávání.

Jednotlivé evropské země nám představí svou typickou kulturu, gastronomii, nejznámější stavby a samozřejmě zábavní atrakce. Ve švýcarské části zavítáme na bobovou dráhu, v rakouské se svezeme na kládě osvěžující divokou řekou a u Francouzů navštívíme oblíbenou největší horskou dráhu v Evropě zvanou Silver Star. Skandinávie nám nabídne tradiční loď Vikingů, Řecko vodní dráhu Poseidon. Z dalších atrakcí určitě nevynecháme Zemi Pirátů, Svět čokolády, strašidelný hrad, dráhu Euro-Mir, norské rafty, Tančící šálky, francouzský Eurosat, rytířské turnaje, ledovou show či 4D kino. Žhavou novinkou je Říše Minimojů, kde budeme stejně jako malí skřítkové vtaženi do kouzelného mikrosvěta – uvidíme zde mravence mamutích rozměrů, obrovské berušky, gigantické žáby či impozantní housenky.

V případě zájmu lze program rozšířit o jeden den s následujícím programem:

č. 636/c Bodamské jezero

Na území Švýcarska nás čeká zážitek v podobě plavby k impozantním Rýnským vodopádům, nejmohutnějším říčním vodopádům v Evropě. V německé Kostnici, rozkládající se na břehu Bodamského jezera, si připomeneme osobnost mistra Jana Husa. Během prohlídky města navštívíme dům, kde pobýval, uvidíme budovu Koncilu, kde byl během procesu souzen, a také místo, kde byl upálen. Na závěr dne nás čeká plavba lodí po hladině Bodamského jezera.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací a DVD.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ č.615) 1 490 Kč; č. 636/c) 3 290 Kč.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupné č.615) cca 32 Euro (neomezený vstup na všechny atrakce); č. 636/c) 45–50 Euro.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace