chata Sport SKI

chata Sport SKI - škola v přírodě - Kořenov

Areál horské chaty Sport SKI je umístěn v téměř nedotčené přírodě na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Ubytováni budete v útulných tří a vícelůžkových pokojích, které disponují novým vybavením a poskytují dostatek prostoru. Nově zrekonstruované sociální zařízení s umývárnou a sprchami je společné. Stravování probíhá v jídelně nacházející se v přízemí objektu, tyto prostory můžete využít také jako společenskou místnost. Děti ocení především bohaté venkovní vyžití. Chata se pyšní vlastním multifunkčním hřištěm s umělým povrchem, stolním tenisem, ohništěm s posezením, pískovištěm a prolézačkami.

KAPACITA 58

Výlety po okolí školy v přírodě:

rozhledny Štěpánka a Tanvaldský Špičák, ozubnicová železniční trať Tanvald-Kořenov-Harrachov, Harrachov (bobová dráha, sklářské a důlní muzeum), Jablonec nad Nisou, Liberec (aquapark, iQLANDIA, botanická zahrada, ZOO, Ještěd).

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace