Energylandia

Zábavní park Energylandia - místo plné života a energie

Už jste navštívili všechny zábavní parky v Evropě anebo už vás nebaví všední zábavní parky? Hledáte park, ve kterém se vyřádí celá rodina? Pak s námi zavítejte do jedinečné polské Energylandie, která vám nabídne 6 zón zábavy.Pořádnou dávku adrenalinu zažijete během jízdy na těch nejvyšších horských drahách Hyperion a Zadra. Fanoušci Formule 1 mohou na Formula Roller Coaster prožít jedinečný pocit, který zažívá každý závodník při startu, a to pravé letní osvěžení vám zde přichystá celá řada vodních atrakcí.

Pokud nejste nadšenci adrenalinových atrakcí nebo chcete na výlet vyrazit s malými dětmi, potom navštivte rodinnou zónu s vyžitím i pro ty nejmladší návštěvníky. Dále vás v parku čekají moto show, ohnivé show, kejklíři, artisté a mnoho dalšího. O unikátní podívanou se postará 7D kino a spousta divadelních představení. Jakmile budete z celodenního řádění unaveni, navštivte obchůdky se suvenýry, herní zóny nebo si dejte něco na zub v jednom ze stánků s občerstvením, které vám nabídnou rozmanité množství dobrot a mezinárodních jídel. Park pro celou rodinu! Zaručujeme zábavu pro každého.

Termíny a ceny - Energylandia, Polsko

č. zájezdutermíndestinacecena zájezdu*nástupní místa
zelená = aktivovaná
červená = obsazená
oranžová = uzavřená
V-RD538
volno
04. 04. 2020
Energylandia
Polsko
2 690,- Kč
Praha, Hradec Králové, Olomouc
*bez rozdílu věku

Nástupní místa

Přesné místo nástupu a čas odjezdu Vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Praha - od hotelu Diplomat, Evropská 370/15, Praha 6 (sraz cca 2:40, návrat cca 1:20);

Hradec Králové - čerpací stanice Benzina, ulice Brněnská, u kruhového objezdu na rohu ulic Sokolská a Brněnská (sraz cca 4:40, návrat cca 23:20)

Olomouc - Kafkova 1224/2 – parkoviště u restaurace McDonald´s u obchodního centra Haná (sraz cca 7:00, návrat cca 21:00);

Program zájezdu

Sraz - v nočních hodinách
Ráno - předpokládaný příjezd k Energylandii 9:00 - 9:30, čas na ranní hygienu a snídani. Celodenní pobyt v Energylandii, vyzkoušení všech možných atrakcí, možnost nákupu suvenýrů
Večer - plánovaný odjezd do ČR v 18:30, návrat v nočních hodinách

Doprava

Během zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC; pro menší skupiny mikrobus.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat pojištění léčebných výloh do zahraničí (30 Kč) či komplexní pojištění (50 Kč). CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, celodenní vstupné s neomezeným vstupem na atrakce, zákonné pojištění CK a služby delegáta v místě.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz


V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace