Dětské tábory | Letní kempy zdarma

ZDARMA a SMYSLUPLNĚ, odpočiňte si a dopřejte dětem zábavu a smysluplné prožití další části prázdnin.
Letní kempy / příměstské tábory v Praze zdarma.

Chcete si po lockdownu odpočinout a najít chvilku sami pro sebe? Nemáte možnost hlídání pro Vaše děti? Chcete, aby si děti prázdniny pořádně užily? Pak jsme právě pro Vaše děti připravili poutavý celotáborový program protkaný sportem, hromadou her, kreativním tvořením, poznáváním a samozřejmě zakončený závěrečným pokladem. Děti budou mezi vrstevníky, naleznou nové kamarády a prožijí týden, dva či tři plné aktivit. Maximum času budeme trávit na čerstvém vzduchu, podnikneme řadu výprav, budeme se pohybovat v zeleni, nevynecháme celodenní výlet a na závěr se utkáme o zmíněný poklad. Vše v doprovodu zkušených instruktorů a volnočasových pedagogů, kteří se na práci s dětmi těší.

Proč je tábor ZDARMA? Kempy zajišťujeme ve spolupráci s neziskovými organizacemi za podpory MŠMT.
Proto jsou zcela zdarma a to včetně stravování, celodenního výletu a drobných odměn pro děti.
ŽÁDNÉ STORNO, ZMĚNA TERMÍNU BEZ POPLATKU

Strava 3x denně zdarma (svačina, oběd, svačina – zdarma zajistíme i bezlepkovou stravu)
Sběrná místa, srazy – nechcete cestovat až k naší klubovně? Vyzvedneme děti na 15 místech v Praze.
Klubovny – základny máme na Praha 6, M Dejvická; Praha 4, M Kačerov; a další připravujeme
Malé skupiny cca 15 dětí (přihlaste své dítě a jeho kamarády, zajistíme, aby byli pohromadě)
Program přizpůsoben věkové kategorii konkrétní skupiny (s námi se baví prvňáci i deváťáci)
Cíle - Posílení sociálních vztahů dětí ZŠ, jejich duševní pohodu, podpořit vzdělávání a pohybové aktivity.
Zkušení instruktoři a volnočasoví pedagogové (dětským skupinám se věnujeme přes 20 let, práce s dětmi nás baví)
Přihlášení online pomocí formuláře. Přihlášení preferujeme online. Přihlásit se lze i na několik turnusů. Neúčtujeme storno při nahlášeném zrušení. Možnost změny termínu.

Programy našich příměstských táborů jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a nadšeně vyprávět své zážitky každý den po návratu domů.

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Cestovní kancelář CK2 s.r.o. se na jejich realizaci podílí díky memorandu o spolupráci s několika neziskovými společnostimi a zapsanými spolky tak, aby tyto programy pomohly maximálnímu počtu žáků. Cestovní kancelář CK2 s.r.o. se práci s dětskými kolektivy věnuje více jak 20 let a každým rokem organizuje kulturní, vzdělávací a zábavní programy pro desítky tisíc studentů, žáků a dětí. Více na www.ck2.cz/skoly a www.ck2.cz/verejnost.
Cíle projektu: podpořit opětovné posílení sociálních vztahů s vrstevníky a vzájemnou spolupráci, propojovat formální a neformální vzdělávání s důrazem na doplnění dílčích znalostí a dovedností, obnovit pracovní a studijní návyky dětí, podpořit zájem dětí o vzdělávání, podpořit duševní pohodu a duševní zdraví dětí, podpořit návyky zdravého životního stylu, podpořit pohybové aktivity dětí.

pokračování textu méně textu