Výlet po Čechách
Zámek Červená Lhota a Jindřichův Hradec

Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 845

Popis

Vydejme se společně do Jihočeského kraje, kde naší první zastávkou bude zámek Červená Lhota. Předtím než navštívíme zámek, projdeme se zámeckým parkem a nenáročnou okružní trasou kolem rybníka se dostaneme až na louku, na které mravenci pomohli Jiříkovi sesbírat rozsypané perly, které tam v pohádce ztratila Zlatovláska. Po procházce se půjdeme s místním průvodcem podívat dovnitř zámku, kde si prohléhneme krásné interiéry a mimo jiné se dozvíme i to, jak Červená Lhota ke svému názvu přišla.

Druhá zastávka nás čeká v Jindřichově Hradci, kde se s naším průvodcem zastavíme na náměstí a dozvíme se to nejzajímavější, co se k tomuto městu pojí. Následovat bude rozchod při kterém můžete navštívit zámek proslulý bílou paní, Černou věž s hladomornou, nebo si jen tak projít zdejší pěší zónu a třeba ochutnat místní pivo Černý orel.

Po ukončení samostatné prohlídky města nás čeká komentovaná prohlídka depa poslední úzkokolejky v Čechách. Během prohlídky se dozvíme všechny zajímavosti a důležité informace, které se k této zdejší raritě pojí.

Informace k výletu

Program dne
Sraz v 8:00 Wilsonova ul. – parkoviště autobusů naproti Hl.n., odjezd v 8:15; uvedený program viz výše; předpokládaný návrat zpět do Prahy cca 18:30 – 19:00. 

Cena zahrnuje
Autobusovou dopravu; služby průvodce po celou dobu výletu; vstupné na zámek Červená Lhota, exkurze do depa úzkokolejky.

Doprava
Během výletu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Galerie