Zájezd
Adventní Rothenburg

Země: Německo
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 522

Popis zájezdu

Vydejte se s námi do středověkého města Rothenburg, které je označováno jako město Vánoc a nechte se unést jeho kouzelnou vánoční atmosférou.

Nejprve si během procházky historickým centrem vychutnáme výhled na vánočně vyzdobené město plné zachovalých hrázděných domů. Poté se vydáme spletitými uličkami do Vánoční vesnice Käthe Wohlfarth, která nás ohromí velkolepou vánoční výzdobou. Tvoří ji tisíce vánočních ozdob a světýlek, barevné louskáčky, vánoční pyramidy, hrací skříňky, betlémky a mnohé další. Součástí vesnice je kouzelné Muzeum Vánoc, které se pyšní jedinečnou výstavou historických vánočních ozdob a postaviček, dřevěných svícnů, vánočních pyramid, nastrojených stromečků a samozřejmě také papírových betlémů. Expozici muzea lze navštívit fakultativně v rámci odpoledního rozchodu na vánočních trzích.

Na závěr nás čekají adventní trhy se spoustou vánočních výrobků, kde můžeme mimo jiné ochutnat místní sladkou specialitu – sněhové kuličky.

Informace k zájezdu

Program dne
Ráno - sraz v ranních hodinách
Den - procházka historickým centrem města s průvodcem, následně rozchod na vánočních trzích (možnost individuální návštěvy Muzea Vánoc)
Večer - odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny. 

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce po celou dobu zájezdu, zákonné pojištění CK

Galerie