Zájezd
Adventní Budyšín

Země: Německo
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 520

Popis zájezdu

Pojeďte s námi do saského Budyšína a vychutnejte si tu pravou atmosféru českoněmeckých adventních trhů, které byly založeny českým králem Václavem IV. již v roce 1384.

Obdivovat zde budeme unikátní chrám svatého Petra, který je jako jediný na území bývalého východního Německa využíván jak katolíky, tak protestanty. Na náměstí Hauptmarkt spatříme dvoupatrovou radnici založenou českým králem Přemyslem Otakarem I. Nemineme ani kuriózní šikmou věž Reichenturm čnící nad náměstím Kornmarkt, kde již budou připravené adventní trhy, jejichž kouzelnou atmosféru doplňuje decentní výzdoba celého náměstí. Gurmáni určitě neodolají gastronomické specialitě, tradiční budyšínské hořčici. V netradičním obchůdku lze ochutnat i neobvyklé druhy jako pomerančovou, česnekovou či pivní.

Informace k zájezdu

Program dne
Ráno - sraz v ranních hodinách, dopolední přejezd autobusem do města Budyšín
Den - procházka historickým centrem města s průvodcem, shlédnutí hlavních památek, následně rozchod na vánočních trzích
Večer - odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny. 

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce po celou dobu zájezdu, zákonné pojištění CK

Galerie