Zahraniční zájezd
Adventní Paříž

Země: Francie
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 551

Popis zahraničního zájezdu

Pojeďte s námi prožít kouzelný vánoční čas do francouzské metropole. Čeká nás procházka vyzdobeným bulvárem Champs-Élysées, adventní romantika pod Eiffelovou věží, vánočně rozzářené ulice a pochopitelně také hlavní pamětihodnosti.

Prohlídku zahájíme výstupem na Eiffelovu věž, odkud se nám otevře jedinečný výhled na celé město. Následně si historické centrum prohlédneme z trochu jiné perspektivy, a to z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině. Po proslulé třídě Champs-Élysées dojdeme od Vítězného oblouku přes náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskem a Tuilerijské zahrady až ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre. Zavítáme také na nejvýše položené místo ve městě, kde se nachází bazilika Sacré Coeur, vydáme se prozkoumat uličky proslulé čtvrti Montmartre a nevynecháme ani náměstí Place du Tertre, plné pouličních umělců, či slavný kabaret Moulin Rouge.

V období Vánoc patří Paříž k jednomu z nejkrásněji nazdobených měst. Dechberoucí dekorace, plno světel, vánoční stromy a proslavené adventní trhy potkáme téměř na každém náměstí.

1. den – Odjezd v podvečerních hodinách.

2. den – Celodenní prohlídka Paříže. Večer přejezd na ubytování.

3. den – Po snídani pokračujeme v prohlídce města. Večer odjezd zpět do ČR.

4. den – Návrat v ranních hodinách.

Informace k zájezdu

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Ubytování a stravování
Ubytování je zajištěno v hotelu se snídaní na okraji Paříže.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem po celou dobu zájezdu, ubytování v hotelu (1 noc), snídani, zákonné pojištění CK a služby průvodce

Cena nezahrnuje
zajištění vstupů*: dospělí 50€; mladiství do 24,99 let 37€; děti do 11,99 let 28€ (Eiffelova věž, vyhlídková plavba lodí po Seině, jízdenka na metro, pobytová taxa)

fakultativně Invalidovna - dospělí 15€; děti do 15,99 let 12€
Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč/noc.

(*Úhrada vstupného je povinná, vzhledem k tomu, že se jedná o nedílnou součást programu. Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.)  

Galerie