Program
Vánoce na zámku

Objednat od 290 Kč / os.
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 802

Popis programu

TOTO PŘEDSTAVENÍ JIŽ PROBĚHLO

Sobota 4.12.2021 - prodej vstupenek na místě.
GARANACE vrácení peněz v případě zákazu konání akce.

Kulturní akce splňuje podmínky vyhlášeného nouzového stavu a s ním spojených opatření.


Objednávky vstupenek jsou možné přes formulář, emailem recepce@ck2.cz, nebo telefonicky. 

Unikátní forma prohlídky – vtažení do děje
Druhá adventní sobota 4. prosince 2021 / 10:00 - 16:00
Zámek Stránov, 30 minut od Prahy

Chcete s námi prožít pohádkový příběh zamilovaného kuchaře a kuchařky? Toto přání se vám lehce splní v komnatách vánočně vyzdobeného zámku Stránov, kde se již vše připravuje na Štědrý den. Do příprav se také zapojíme. Kuchařce pomůžeme s pečením cukroví a ochutnáme její nadýchanou vánočku. Pomůžeme ozdobit vánoční stromeček, dozvíme se, proč máme na stole adventní věnec a jaká tradiční jídla se podávají. Společně s knížetem a kněžnou zapálíme adventní svíčku, rozkrojíme jablíčko a zazpíváme si vánoční koledu. Zavítáme i do zámecké kaple, kde si s knězem při půlnoční mši připomeneme, proč Vánoce slavíme. S usměvavou služebnou si každý na památku vyrobí malý dárek. Tušíte, jak nakonec dopadne láskyplný příběh z kuchyně?

Těší se na vás herci v dobových kostýmech, díky kterým na vás dýchne ta pravá vánoční atmosféra.

Zdarma - doprovodný program nejen pro děti:

Program probíhá v den, kdy děti navštěvuje svatý Mikuláš, a není tomu jinak ani na Stránově. Stačí si v zámeckém parku projít pohádkový okruh plný úkolů, na jehož konci se setkáte se samotným Mikulášem, popleteným čertíkem a hodným andělem. K svátku svatého Mikuláše nepatří jen strach a obavy z našich hříchů, ale i odměna a hřejivá pochvala pro hodné a dobrosrdečné děti. A protože v každém dítěti dřímá něco dobrého, Mikuláš nás odmění sladkou nadílkou.

U Betléma v zámeckém kostele bude možné vyslechnout si vyprávění pastýřů o narození Ježíška. Na nádvoří můžete zakoupit tematické a dekorační výrobky. Nebudou chybět ani tvořivé dílničky pro šikovné ručičky. Navštívit budete moci i zámeckou kavárnu, kde si můžete vychutnat lahodnou kávu nebo čaj, zákusky či tradiční české buchty, které si brával Honza do ranečku, když vyrážel na zkušenou do světa.

Jak a kde to celé probíhá?
Program probíhá na zámku Stránov u Mladé Boleslavi, Jizerní Vtelno 83. Čas prolídky si vybíráte při rezervaci (10:00 - 16:00). Kostýmované postavy vám zahrají jedinečný příběh, do kterého Vás místy zapojí. Přijeďte s dětmi, vnoučaty nebo klidně bez nich, na programu si každý najde kousek pro sebe.

Vstupné, zvýhodněné rezervace

Předprodej s rezervací času za zvýhodněné ceny (do 3. 12. 2021 - 12:00 hod.)
Vámi zvolený čas, ušetříte 50 Kč/os.
290 Kč / dospělý
250 Kč / dítě do 18 let, student, senior (žádost o slevu uveďte do poznámky objednávkového formuláře)
Rodinné vstupné 2 dospělí + 2 až 3 děti 890 Kč (žádost o slevu uveďte do poznámky objednávkového formuláře)

Prodej na místě dle volné kapacity
Dle možných volných časů prohlídky
340 Kč / dospělý
300 Kč / dítě do 18 let, student, senior
Rodinné vstupné 2 dospělí + 2 až 3 děti 940 Kč
Platba na místě možná pouze hotově.

Cena zahrnuje
Program s kostýmovanými postavami včetně vstupného na zámek Stránov, tvořivé dílničky včetně materiálu na výrobu v rámci programu, pohádkový okruh s Mikulášem, čertem a andělem, návštěvu historického jarmarku.

od 290 Kč /os. Objednat