Dětský tábor
Divadelní tábor

Objednat od 3 900 Kč / os.
Vhodné pro: děti ZŠ
Číslo zájezdu: 901

Popis dětského tábora

Baví vaše dítko hrát scénky, imitovat, improvizovat nebo hraje divadlo? Chce se v budoucnu stát profesionálním hercem, a nebo chce hrát jen pro své potěšení?

Náš příměstský tábor mu nabídne mnoho zkušeností a zážitků. V zákulisí jednoho z pražských divadel poodhalíme tajemství divadelních triků a efektů. A na skutečných prknech, která znamenají svět, si děti samy vyzkouší, jaké to je, stát v záři reflektorů. Formou her budeme s dětmi rozvíjet herecké schopnosti a učit je pohybovému vyjadřování či improvizaci, zaměříme se na správnou mluvu, gestikulaci, mimiku nebo uvolňování těla, a naučíme se číst text z opravdového scénáře. Vyzkoušíme si prostě vše, co by měl absolvovat každý herec, než vstoupí na jeviště před diváky. Přímo v barrandovských studiích nahlédneme do stylizované maskérny, kostymérny a dílny a v připraveném fotokoutku budeme mít možnost se vyfotit za použití některých částí kostýmů a doplňků. Zavítáme také do historické budovy Národního divadla, abychom se společně podívali do naší nejznámější divadelní scény. V nabitém programu nevynecháme ani loutky a loutkové divadlo, vyzkoušíme si dabování filmové scény, představíme si základy Stand-up comedy žánru a naše malé herce naučíme některé výrazy divadělně-hereckého slangu.

Celým týdnem provází mladý herec Tomáš Bareš, který má zkušenosti z mnoha pražských divadel.

Programy našich příměstských táborů jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a vyprávět každý den po návratu k rodičům.

GARANCE
V případě zrušení tábora z důvodu vládních protipandemických opatření vám vrátíme celou částku zpět.

Termíny
12. 7. - 16. 7. 2021 (klubovna CK2, Praha 6)
09. 8. - 13. 8. 2021 (klubovna CK2, Praha 6)

Sběrná místa
Dejvice (klubovna CK2, Praha 6), Strašnická (metro A, Praha 10), Stodůlky (metro B, Praha 5),
Rajská Zahrada (metro B, Praha 14), Kačerov (metro C, Praha 4), Prosek (metro C, Praha 9)
Ve stanicích metra si děti vždy převezme jeden vedoucí a společně se přesunou do našich kluboven. Po ukončení programu děti vedoucí opět rozvezou na sběrná místa.

Doplňující informace

Cena zahrnuje

 • Uvedený program
 • Veškeré vstupy
 • Obědy a svačiny
 • Celodenní pitný režim
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby vedoucích

Cena nezahrnuje

 • MHD po Praze
 • Dřívější předání či pozdější vyzvednutí

Dokumentace

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny.

Místo konání

Najdete nás v našich nově zrekonstruovaných klubovnách CK2. Odtud budeme vyrážet za zábavou, hrami a vyjíždět na vzdálenější výlety.

Sběrná místa

Děti můžete předat, ale i si vyzvednout na sběrných místech, která jsou na všech linkách metra. Potřebujete-li dítě ještě chvíli pohlídat, můžete si objednat prodloužené vyzvednutí v klubovně.

Stravování

Obědy jsou zajištěny v restauraci. Jídelníček je zdravý a pestrý a uzpůsoben tak, aby dětem chutnal. Děti dostanou i dopolední a odpolední svačinu, dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

Vedoucí

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. V každém běhu tábora je i osoba s kurzem první pomoci.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat komplexní pojištění včetně pojištění storna, což doporučujeme.

Dětský tábor s CK2 má nejen tyto výhody:

 • Programy jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky.

 • Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Zkušení vedoucí mají praxi s dětmi předškolního i školního věku.

 • Garance vrácení peněz v případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření v souvislosti s pandemií Covid-19.

 • Možnost úhrady tábora fakturou přes zaměstnavatele (např. FKSP).

od 3 900 Kč /os. Objednat

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím