Dětský tábor
Letní kemp zdarma ZŠ Hanspaulka

Vhodné pro: děti I. stupeň ZŠ
Číslo zájezdu: 913

Popis dětského tábora

ZDARMA a SMYSLUPLNĚ, odpočiňte si a dopřejte dětem zábavu a příjemné prožití konce prázdnin.
Letní kemp / příměstský tábor v Praze zdarma.

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

16. 8. - 20. 8. 2021 (8:00 – 16:00)
ZŠ Hanspaulka

PROGRAM PLNÝ AKTIVIT I VZDĚLÁVÁNÍ

Chcete si po lockdownu odpočinout a najít chvilku sami pro sebe? Nemáte možnost hlídání pro Vaše děti? Chcete, aby si děti prázdniny pořádně užily a k tomu si lehkou formou zopakovaly učivo a ti mladší si procvičili čtení či psaní? Pak jsme právě pro Vaše děti připravili kombinaci obojího. Dvě hodiny denně si zahrajeme na školu, zbylý čas prožijeme zábavnou formou a připravíme se tak na další školní rok. Zejména v odpoledních hodinách si užijeme spoustu zábavy v připravenémcelotáborovém programu, který je protkaný sportem, hromadou her, kreativním tvořením, poznáváním a samozřejmě zakončený objevením pokladu. Maximum odpoledního času budeme trávit na čerstvém vzduchu a v zeleni, podnikneme řadu výprav, poznáme Prahu a nevynecháme celodenní výlet a na závěr se utkáme o zmíněný poklad. Vše v doprovodu zkušených instruktorů a dle zadání paní učitelek.

ZDARMA

Proč je tábor ZDARMA? Kemp zajišťuje CK2 ve spolupráci s Klubem Domino, Dětskou tiskovou agenturou, z. s., za podpory MŠMT.
Proto je zcela zdarma a to včetně stravování, celodenního výletu a drobných odměn pro děti.

Strava 3x denně zdarma (svačina, oběd, svačina – zdarma zajistíme i bezlepkovou stravu).
Program přizpůsoben věku dětí (s námi se baví a vzdělávají všechny děti).
Cíle - Posílení sociálních vztahů dětí ZŠ, navození jejich duševní pohody, podpora vzdělávání a pohybových aktivit.
Zkušení instruktoři a volnočasoví pedagogové.
Přihlášení online pomocí formuláře. 
Žádné storno poplatky. Neúčtujeme storno při nahlášeném zrušení účasti dítěte.

UČÍME SE TAKÉ PŘI HŘE

Odpolední program našeho příměstského tábora je koncipován tak, aby bavil malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a nadšeně vyprávět své zážitky každý den po návratu domů. Za hezkého počasí navštívíme lesy, parky, hřiště, naučné stezky, vodní plochy, přírodní rezervace... Poznáme Prahu, pojedeme na výlet, budeme se učit hrou a budeme sportovat.

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Cestovní kancelář CK2 s.r.o. se na jejich realizaci podílí díky memorandu o spolupráci s několika neziskovými společnostmi a zapsanými spolky tak, aby tyto programy pomohly maximálnímu počtu žáků. Cestovní kancelář CK2 s.r.o. se práci s dětskými kolektivy věnuje více jak 20 let a každým rokem organizuje kulturní, vzdělávací a zábavní programy pro desítky tisíc studentů, žáků a dětí. Více na www.ck2.cz/skoly a www.ck2.cz/verejnost. Cíle projektu: podpořit opětovné posílení sociálních vztahů s vrstevníky a vzájemnou spolupráci, propojovat formální a neformální vzdělávání s důrazem na doplnění dílčích znalostí a dovedností, obnovit pracovní a studijní návyky dětí, podpořit zájem dětí o vzdělávání, podpořit duševní pohodu a duševní zdraví dětí, podpořit návyky zdravého životního stylu, podpořit pohybové aktivity dětí. CK2 pomáhá s organizačními prvky, podílí se na obsahu kempů a poskytla svou internetovou platformu pro přihlašování.

Galerie

Další informace

Cena zahrnuje

  • Uvedený program
  • Veškeré vstupy
  • Obědy a svačiny
  • Celodenní pitný režim
  • Služby vedoucích

Dokumentace

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny.

Místo konání

ZŠ Hanspaulka

Stravování

Děti dostanou oběd i dopolední a odpolední svačinu, dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

Vedoucí

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. V každém běhu tábora je i osoba s kurzem první pomoci.

Dětský tábor s CK2 má nejen tyto výhody:

  • Programy jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky.

  • Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

  • Zkušení vedoucí mají praxi s dětmi předškolního i školního věku.

  • Garance vrácení peněz v případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření v souvislosti s pandemií Covid-19.

  • Možnost úhrady tábora fakturou přes zaměstnavatele (např. FKSP).