Zájezd
Europapark - Německo

Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 535

Popis zájezdu

Nechte se zlákat návštěvou jednoho z největších a nejkrásnějších zábavních parků Evropy. Čeká zde na vás více jak 100 atrakcí včetně jedenácti horských drah, mnoho vodních a adrenalinových atrakcí, úžasné taneční a kaskadérské show, koncerty či filmová i divadelní představení, která překonají vaše očekávání.

Jednotlivé evropské země nám představí svou typickou kulturu, gastronomii, architekturu a samozřejmě zábavní atrakce. Ve švýcarské části zavítáme na bobovou dráhu na vozících pro horníky, v rakouské se svezeme na kládě osvěžující divokou řekou a u Francouzů navštívíme oblíbenou největší horskou dráhu v Evropě zvanou Silver Star. Na této adrenalinové atrakci vystoupáme do výši 73 metrů, zažijeme rychlost 130 km/hod., přetížení 4G i nezapomenutelný stav beztíže. Skandinávie nám nabídne tradiční loď Vikingů, Řecko vodní dráhu Poseidon. Z dalších atrakcí určitě nevynecháme Zemi Pirátů, Svět čokolády, strašidelný hrad, dráhu Euro-Mir, norské rafty, Tančící šálky, francouzský Eurosat, rytířské turnaje, ledovou show či magické 4D kino. V říši Minimojů budeme stejně jako malí skřítkové vtaženi do kouzelného mikrosvěta – uvidíme zde mravence mamutích rozměrů, obrovské berušky, gigantické žáby či impozantní housenky. Pro menší děti jsou připraveny zážitky v Dětském světě. Europapark nabízí den plný zábavy a neopakovatelných zážitků pro celou rodinu.

Program zájezdu
1. den - Sraz v pozdních večerních hodinách. Noční přejezd.
2. den - Příjezd k Europaparku, čas na ranní hygienu a snídani. Celodenní pobyt v zábavním parku. Večer odjezd zpět do ČR.
3. den - Návrat v brzkých ranních hodinách.

Informace k zájezdu

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem, zákonné pojištění CK a služby delegáta v místě

Cena nezahrnuje
celodenní vstupné na všechny atrakce (50 €/dospělý, 47 €/dítě do 11,99 let)
(Příplatek za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.)

Galerie