Zájezd
Europapark a Delfíní laguna

Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 538

Popis zájezdu

Viděli jste už někdy delfína na vlastní oči? Pokud ne, máte příležitost vyrazit s námi do ojedinělé zoologické zahrady, jejíž součástí je i slavná Delfíní laguna. Těšit se můžete také na celodenní návštěvu jednoho z největších a nejkrásnějších zábavních parků Evropy. Čeká zde na vás více jak 100 atrakcí včetně jedenácti horských drah, mnoho vodních a adrenalinových atrakcí, úžasné taneční a kaskadérské show, koncerty či filmová i divadelní představení, která překonají vaše očekávání.

1. den – Čeká nás unikátní představení se cvičenými delfíny, při kterém budeme obdivovat ladnost a inteligenci těchto nádherných savců. Předvedou nám takové představení, při kterém malí i velcí diváci zapomínají na okolní svět a jen tleskají a přemýšlejí, jak je tohle vůbec možné. Neopomeneme ani návštěvu pavilonu tropů, kde mimo jiných obyvatel spatříme také kapustňáky, jak si plují obřím akváriem. Těšit se můžeme i na krmení šikovných lachtanů, ledních medvědů, vyder či tučňáků. Norimberská ZOO je známá nejen populárními delfíny, jež také úspěšně odchovává, ale také svým příjemným prostředím, ve kterém se dobře cítí nejen chovaná zvířata, ale i návštěvníci. Zvířata zde budeme mít téměř na dosah ruky, mnohdy nás bude oddělovat pouze sklo nebo nenápadný příkop.

2. den – Čeká nás den ve světě dobrodružství, pohádek a fantazie, nezapomenutelná zábava v Europaparku, největším německém zábavním parku. Pojmenování nese podlé své tématiky, neboť je rozdělen do tematických celků podle konkrétních evropských zemí. Ty se nám představí svou typickou kulturu, gastronomii, architekturu a samozřejmě zábavními atrakcemi. Ve švýcarské části zavítáme na bobovou dráhu na vozících pro horníky, v rakouské se svezeme na kládě osvěžující divokou řekou a u Francouzů navštívíme oblíbenou největší horskou dráhu v Evropě zvanou Silver Star. Na této adrenalinové atrakci vystoupáme do výši 73 metrů, zažijeme rychlost 130 km/hod., přetížení 4G i nezapomenutelný stav beztíže. Skandinávie nám nabídne tradiční loď Vikingů či projížďku na raftech divokou norskou řekou, Řecko vodní dráhu Poseidon. Z dalších atrakcí určitě nevynecháme Holandskou plavbu do Země pirátů ani Svět čokolády, strašidelný hrad, dráhu Euro-Mir, Tančící šálky, francouzský Eurosat, rytířské turnaje, ledovou show či magické 4D kino. V říši Minimojů budeme stejně jako malí skřítkové vtaženi do kouzelného mikrosvěta – uvidíme zde mravence mamutích rozměrů, obrovské berušky, gigantické žáby či impozantní housenky. Pro menší děti jsou připraveny zážitky v Dětském světě. V Europaparku tak zažijeme den plný fantastické zábavy a neopakovatelných zážitků pro celou rodinu.

3. den – Návrat v brzkých ranních hodinách.

Informace k zájezdu

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Ubytování a stravování
Ubytování je zajištěno v hotelu se snídaní.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem po celou dobu zájezdu, ubytování v hotelu (1 noc), snídani, zákonné pojištění CK a služby průvodce

Cena nezahrnuje
Delfíní laguna a ZOO Norimberk – celodenní vstupné včetně delfíní show (18 €/dospělý, 13,5 €/mladiství 14 – 17,99 let; 8,5 €/dítě do 12,99 let)
Europapark - celodenní vstupné na všechny atrakce (50 €/dospělý, 47 €/dítě do 11,99 let)
Příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč/noc.
Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.

 

Galerie