Zájezd
Benátky a zábavní park Gardaland

Země: Itálie
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 540

Popis zájezdu

Léto se chýlí ke konci a vy byste přesto rádi navštívili jih Evropy, nasáli mořský vzduch, prošli se křivolakými úzkými uličkami nebo zažili romantiku večerní přímořské atmosféry v jedné z místních kaváren? My vám nabízíme možnost spojit průvodcovanou prohlídku města na moři s adrenalinovými a pohádkovými zážitky v zábavním parku na břehu oblíbeného italského jezera. Zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, ale i skupinky přátel. Pojeďte si oddechnout, zažít relax i odpočinek s příjemnou zábavou.

1. den - Odjezd ve večerních hodinách

2. den - Ráno příjezd do přístavu a plavba lodí do Benátek. Prohlídková trasa z náměstí svatého Marka vede historickým centrem Benátek s výstavnými paláci bývalých bohatých kupců a obchodníků. Čeká nás procházka po slavném mostě Ponte di Rialto s nádhernými mozaikami, vedoucím přes hlavní Canal Grande, který si následně vychutnáme i z paluby výletní lodičky. Návštěva baziliky svatého Marka se zlatými stropy a vyhlídka z 50m vysoké věže se zvonicí, jejíž vrcholek je střežen zlatým andělem. Fakultativně prohlídka interiérů Dóžecího paláce ukrývající místnosti samotného dóžete i sál Sala dello Scudo s mapami tehdy známého světa a obřími globy uprostřed místnosti. Nevynecháme ani pohled na historické gondoly a lodě obchodníků zakotvené před palácem. Možnost plavby tradiční benátskou gondolou po kanálech, posezení v kavárně a nákupy suvenýrů. Večer přejezd na ubytování. Možnost večerní prohlídky Verony s naším průvodcem či využití zázemí hotelu.

3. den - Celodenní návštěva zábavního parku Gardaland,který leží přímo u břehu turisticky oblíbeného největšího italského jezera Lago di Garda.V jednom z největších zábavních parků v Evropě se nachází několik desítek atrakcí pro malé i velké návštěvníky. Park je tematicky rozdělen, a tak postupně podnikneme výlety do historie i do různých koutů světa. Ocitneme se u arabských minaretů, ve slavném egyptském Údolí králů, na zaoceánské plachetnici kotvící ve starém anglickém přístavu či proplujeme po divoké řece asijskou džunglí podél budhistických chrámů. Vyzkoušíme několik horských a vodních drah o různých délkách a rychlostech, navíc také u většiny z nich s pohádkovým příběhem. O dobrodružství nebude nouze ani v jedinečném 4D kině s 5D zážitkem. Jednotlivé atrakce doplňuje dětský svět, kterému dominuje obrovský pohádkový strom. Odpočinout a pobavit se lze také u tematických show a performancí s herci, akrobaty či kouzelníky. Atrakce jsou rozděleny do tří kategorií – Fantasy (vhodné i pro menší návštěvníky), Adventure (pro všechny věkové kategorie) a nakonec Adrenaline, kterou ocení všichni vyznavači dobrodružství s vysokou dávkou adrenalinu. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR

4. den - návrat v ranních hodinách. 

Fakultativní večerní výlet do Verony (příplatek 15 Euro)
Při zmínce o tomto městě si jistě vzpomenete na slavného dramatika Williama Shakespeara a jeho nejznámější dílo Romeo a Julie. Užít si zdejší romantickou atmosféru můžete během procházky historickým centrem s naším průvodcem v pozdních večerních hodinách, ve kterých celé město ožívá nočním životem. Spatříte Arenu di Verona, Veronský amfiteátr, ve kterém dříve probíhaly gladiátorské zápasy a dnes se zde pořádají koncerty či světoznámá operní představení, dále barokní palác Palazzo Maffei nebo též projdete kolem slavného Juliina domu. Během návštěvy budete mít též čas na zastávku na pěší zóně plné barů, kaváren a dalších turistických lákadel.
Cena zahrnujte transfer naším autobusem od hotelu a zpět, prohlídku s průvodcem.

 

Informace k zájezdu

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Ubytování a stravování
Zajištěno v hotelu se snídaní. Možnost jednolůžkového pokoje za příplatek 900 Kč.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem po celou dobu zájezdu, ubytování v hotelu (1 noc), snídani, zákonné pojištění CK a služby průvodce

Cena nezahrnuje
zajištění vstupů:
Benátky 53,50 €/dospělý, 35,50 €/dítě do 5,99 let (plavba lodí do Benátek a zpět, plavba po kanálu Grande, Bazilika sv. Marka a vstup na zvonici, poplatek za licencovanu prohídku)
fakultativně Dožecí palác 30 €/dospělý, 15 €/dítě do 13,99 let, děti do 5,99 let zdarma
Gardaland 47 €/dospělý, 43 €/dítě do 9,99 let
povinný příplatek za pobytovou taxu (2 €/osoba)
fakultativní večerní výlet do Verony (15 €/osoba)
Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.

Rodinná nabídka pro 4 osoby* za 20 590 Kč

V rezervačním formuláři uveďte do poznámky kód "4 za 20 590".
* osoby bez rozlišení věku 0 - 99 let, cena nezahrnuje vstupy

Galerie