Dětský tábor
Tábor v Praze pro děti z Moravy 2021

Vhodné pro: děti ZŠ
Číslo zájezdu: 950

Popis dětského tábora

SLEDUJTE FOTOGALERII, KAŽDÝ VEČER PŘIDÁME PÁR FOTEK ZE ZÁŽITKŮ

Den první - příjezd do Comfort Hotel Prague, seznámení s instruktory CK2 a se zástupci Czech Tourism, ubytování, večeře - všem chutnalo :-), testování a především večerní seznamovací hry. Další zprávy zase zítra před půlnocí.

Den druhý - Zemědělské muzeum - skvělé, moderní, interaktivní - všichni nadšení, oběd (sami poznáte, co bylo k jídlu podle fotek :-), odpoledne Olympijský park - i "lenoši" se zapojili do možných i nemožných sportů - a hlavně, všichni už ví, že běží Olympiáda a že se nám docela dost daří... Další zprávy zase zítra před půlnocí.

Den třetí - Aquapark Beroun - až do oběda jen a jen pro nás!! Skvělé. Oběd v Mexické restauraci La Paz, ještě kousek koupání, trocha času v Berouně na náměstí (jinde prší, tady je azuro) a večer překvapení - Tomešovi ze Slunečné. Koncert, focení, autogramiáda. Jedni šílí, druzí koukají na ty, kteří šílí :-) Další zprávy zase zítra před půlnocí.

Den čtvrtý - ZOO Praha - absolutně vedou velbloudi, mohli jsme je krmit a byla to legrace. Večer jsme se pomocí metra přesunuli do centra Prahy a zažili prohlídku plnou zajímavostí. Zpět do hotelu a spinkat (bylo trochu později) :-) Další zprávy zase zítra před půlnocí.

Den pátý - Petřín, zrcadlové bludiště, lanovka a odpoledne Hamleys - mega jízda atrakcemi! Museli jsme posunout večeři, děti nechtěly hrátky ukončit, je to prostě svět her bez přestávky :-) Další zprávy zase zítra, ale až před obědem, kolem půlnoci to už nestíháme :-D

Den šestý - Dopoledne odpočíváme :-) Pak vyrážíme do Premiere Cinemas a užíváme si film se vším všudy. No a večer bohužel loučení s Prahou, kterou opustíme ráno. Zástupci Czech Tourismu a CK2 se loučí dárečky, které nám budou připomínat tento nevšední tábor. A nakonec, ale opravdu pořádná diskotéka....splalujeme kalorie a padáme naposledy do postýlek hotelu Comfort City Prague. Další zprávy zase zítra, ale až před obědem, kolem půlnoci to už nestíháme :-D

Den sedmý - Loučíme se s úžasným hotelem a skvělým personálem. Děkujeme. A přejíždíme do zábavního parku Mirákulum. Popsat se to nedá, to se musí zažít a to na nás ještě čeká zámek Loučeň, kde se z nás stávají středověcí rytíři, lučištníci a bojovníci. Setkáváme se s řadou zámeckých postav. Jsme jak na zámku... ne, my jsme na zámku!! :-) A pak překvapení, na závěr obrovský ohňostroj. UŽILI JSME SI TO, DĚKUJEME - NÁŠ PŘIBĚH NALEZNETE VE FOTOGALERII

31.7.2021 - 07.8.2021

Tábor pro děti z vesnic, které zasáhlo tornádo. Obvykle se jezdí na tábor z města, ale toto bude tábor nevšední. Děti pojedou do Prahy a poznají její krásy a okolí, užijí si spoustu zábavy a legrace. Organizátoři tábora a naši instruktoři a vedoucí jim připraví i mnohá překvapení, aby byl tábor zážitkem a odreagováním.

PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM A KOLEGŮM

CPI hotels a.s. - zajištění ubytování a polopenze v hotelu Comfort Prague City***+ 

Czech Tourism a Cestovní kancelář CK2 - koordinace, personální a legislativní zajištění, program, garant,
podpora ADR, AHR, SOCR, ACK ČR,
Zámek Loučeň, Mirákulum, Aquapark Beroun, Zemědělské muzeum, Hamleys, Premiere CinemasP&P transport a mnoho a mnoho dalších...

PROGRAM

V rámci tábora budeme většinu nocí ubytováni v moderním 3* hotelu Prague City East, který díky svému umístění představuje ideální výchozí bod pro naše výlety/aktivity. V hotelu se též postarají o většinu stavování. Tábor bude začínat večeří a končit snídaní.

Společně se podíváme do Národního zemědělského muzea, kde se zábavnou formou dozvíme mnoho informací o všem, co je spojeno s českou přírodou a zemědělstvím. Zúčastníme se virtuálního mysliveckého honu, objevíme faunu a floru českých lesů, zjistíme, jak se naši předkové starali o svá hospodářství a jaká zvířata chovali. V expozici gastronomie si vyzkoušíme nakupování a vaření z českých potravin. Exkurzi obohatíme piknikem na střeše muzea, ze které se nám naskytne výhled na úchvatná panorama Prahy. Odpoledne se budeme plavit lodí po Vltavě.

Celý jeden den strávíme v berounském akvaparku. Užijeme si plno vodních radovánek v bazénu, v jeskyni s vlnobitím, na skluzavkách i tobogánu. Také zjistíme, jaké léčebné vlastnosti může mít voda – vyzkoušíme si Kneippův chodník.

Dále nás čeká návštěva 5. nejlepší ZOO na světě. Nahlédneme do oblíbené dětské ZOO s domácími a venkovskými zvířaty, ale užijeme si i exotiku. Projdeme si jedinečné pavilony, které nás přenesou do deštných pralesů, žhnoucí Afriky nebo ledových oblastí pólů.

Ukážeme si, odkud jsou jedny z nejkrásnějších výhledů na Prahu – z Petřína. Svezeme se lanovkou, vylezeme na Petřínskou věž a projdeme si park. Nahlédneme i do Štefánikovy hvězdárny, kde se nám odhalí taje vesmíru nebo si na modelu ukážeme, jak funguje černá díra. Odpoledne navštívíme pražskou pobočku obchodního centra Hamleys, kde si užijeme prolézačky a zkusíme si virtuální realitu.

Další den prožijeme aktivně – v Beach klubu si zahrajeme plážový volejbal, ověříme naši sílu a odolnost ve venkovní posilovně. Také si zaskáčeme na obří nafukovací trampolíně a prolezeme si lanové centrum.  

Nakonec pojedeme do Mirakula, originálního dětského parku, kde zažijeme mnoho zábavy. Vylezeme na nejvyšší věž dřevěného hradu, pohladíme zvířátka v zoo koutku, projedeme se několika tobogány a zahrajeme si na prolézačkách. Ti odvážnější z nás se mohou pohoupat na obří houpačce. Navečer nás čeká tajemná prohlídka zámku Loučeň a místního labyrintária.

Každý den zakončíme společně v klubovně, nebo v parcích v okolí hotelu a zahrajeme si různé společeské hry, nebo si uděláme diskotéku či karneval. Budeme se opravdu bavit, úsměv je tím nejdůležitějším prvkem tohoto skvělého tábora. 

NÁSTUPNÍ MÍSTA

Hrušky 12:20, Moravská Nová Ves 12:35, Mikulčice 12:50 (konkrétní místa upřesníme)

Galerie

Další informace

Cena zahrnuje

 • Ubytování a stravu 5x denně, pitný režim
 • Dopravu zájezdovým autobusem tam i zpět
 • Profesionální výchovný a zdravotnický personál
 • Zapůjčení vybavení dle zaměření tábora
 • Exkluzivní celotáborový program
 • Zákonné pojištění CK

Dokumentace

K účasti na letním táboře budete potřebovat posudek o zdravotní způsobilosti dítěte od lékaře, potvrzení o bezinfekčnosti, zdravotní dotazník a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Veškeré potřebné dokumenty vám zašleme a jejich odevzdání připomeneme.

Ubytování

Viz popis zájezdu.

Doprava

Doprava je zajištěna zahraničními zájezdovými autobusy s bezpečnostními pásy. Při jízdě je s dětmi přítomen náš pracovník, který má nad dětmi dohled a zajišťuje organizaci cesty.

Stravování

U nás se nehladoví. Děti dostanou najíst minimálně 5x denně – tři hlavní jídla, dvě svačiny a případně druhá večeře. Pitný režim je celodenní. Pokud chce někdo mlsat, vždy je k dispozici táborový kiosek plný dobrot. Zaručujeme vynikající stravu v domácí kvalitě. Vyhovíme i většině běžných diet.

Vedoucí

O Vaše děti se budou starat zkušení vedoucí a instruktoři, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Na každém běhu tábora jen přítomen zdravotník a vedoucí s kurzem první pomoci. Spolupracujeme jen s lidmi, které tato práce opravdu baví.

Pojištění

Na tomto táboře je v ceně, zcela zdarma.

Dětský tábor s CK2 má nejen tyto výhody:

 • Programy jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky.

 • Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Zkušení vedoucí mají praxi s dětmi předškolního i školního věku.

 • Garance vrácení peněz v případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření v souvislosti s pandemií Covid-19.

 • Možnost úhrady tábora fakturou přes zaměstnavatele (např. FKSP).