Holandsko - tulipány a AmsterdamSeznamte se s krásami Holandska a jeho okouzlujícím hlavním městem Amsterdamem!

Pestrý program zahájíte v celosvětově proslulém květinovém parku Keukenhof, který při návštěvě Holandska nelze nenavštívit. Park se otevírá pouze na pár týdnů v roce, aby tu jeho návštěvníci mohli obdivovat půvab tulipánů nejrůznějších druhů a barev, a to v období, kdy tento symbol Holandska kvete. Na více než 30 hektarech kreativně upravených záhonů uvidíte nejen tulipány, ale také narcisy, hyacinty a jiné okrasné rostliny. Park je protkaný několika kilometry chodníků a cestiček, zároveň zde najdete místa k odpočinku, kde můžete příjemně relaxovat. Pro případ nepřízně počasí jsou zde připraveny dvě desítky interiérových expozic a na své si přijdou i menší návštěvníci, na které čeká řada atrakcí.

Po prohlídce parku se přesunete do nedalekého skanzenu Zaanse Schans, kde se během návštěvy seznámíte s holandským folklórem. Romantické přírodní prostředí, do kterého je historická vesnice zasazena, přímo vybízí k toulkám mezi větrnými mlýny. Seznámíte se s výrobou tradičních dřeváků a vyhlášeného holandského porcelánu. Chybět nebude návštěva sýrové farmy ani možnost posezení v typické hospůdce nad sklenicí místního piva či jiné zdejší speciality.

Odpolední a večerní část programu bude již zcela věnována návštěvě historického centra Amsterdamu. Při prohlídce města, kterou lze absolvovat po vlastní trase či s průvodcem CK, se přenesete do tzv. Zlatého období – 17.století, kdy byl Amsterdam světovou metropolí. Uvidíte např. královský palác Koniklijk Paleis, bývalé sídlo Východoindické společnosti Oost-Indisch Huis či nejstarší stavbu ve městě, kostel Oude Kerk. Město spatříte také z netradičního pohledu – z paluby lodi při vyhlídkové plavbě po amsterdamských kanálech, tzv. grachtech. Další volný čas můžete využít k návštěvě některého z místních muzeí (Muzeum malířů van Gogha či Rembrandta, Dům Anny Frankové aj.) nebo nahlédnete pod pokličku zdejších neřestí v podobě procházky proslulou čtvrtí červených luceren (Red Light District) či zastavení v některém z coffee shopů.

Termíny a ceny - Rozkvetlé Holandsko a historický Amsterdam

č. zájezdutermíndestinacecena zájezdu
za osobu*
nástupní místa
V-PZ009
volno
17. - 19. 4. 2020
Amsterdam
Holandsko
2 590,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň,
Rozvadov, Ústí nad Labem, Lovosice
V-PZ009
volno
24. - 26. 4. 2020
Amsterdam
Holandsko
2 590,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň,
Rozvadov, Ústí nad Labem, Lovosice
V-PZ009
volno
30. 4. - 2. 5. 2020**
Amsterdam
Holandsko
2 590,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň,
Rozvadov, Ústí nad Labem, Lovosice
*bez rozdílu věku (dítě či dospělá osoba)
**termín zájezdu zahrnuje český státní svátek (1. 5.), na který navazuje víkend

Nástupní místa a časy odjezdů

Přesné místo nástupu a čas odjezdu Vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.
Orientační časy odjezdů: Praha 18:30 - 19:05, Beroun 19:15 - 19:30, Plzeň 20:00 - 20:15, Ústí nad Labem 20:20 - 20:35, Lovosice 19:55 - 20:10, Rozvadov 20:45 - 21:00

Program zájezdu

1. den - sraz ve večerních hodinách

2. den - příjezd v ranních hodinách do zahrad Keukenhof (2,5 hod. návštěva), přejezd do skanzenu Zaanse Schans (1 hod. návštěva), přejezd do centra Amsterdamu (prohlídka a individuální program, celkem 9 hod.), odjezd zpět do ČR v pozdních večerních hodinách

3. den - návrat v dopoledních hodinách

Doprava

Během zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC; pro menší skupiny mikrobus.

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Pojištění léčebných výloh

Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh (+ 60 Kč/osoba) či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku + 120 Kč/osoba).

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, zákonné pojištění CK a služby průvodce.

Cena nezahrnuje vstupné

do 3,99 letděti 4 - 17,99 letdospělí
Zahrady Keukenhof*
zdarma
9 €
17 €
Plavba po grachtu
zdarma
8,5 €
17 €
*Úhrada vstupného do zahrad je povinná, vzhledem k tomu, že se jedná o nedílnou součást programu. V případě zájmu o vyhlídkovou plavbu lodí po grachtu je potřeba její nahlášení předem v přihláškovém formuláři z důvodu její rezervace. Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

Mohlo by Vás také zajímatV případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace