Holandsko - tulipány a Amsterdam

Seznamte se s krásami Holandska a jeho okouzlujícím hlavním městem Amsterdamem!

Pestrý program zahájíte v celosvětově proslulém květinovém parku Keukenhof, který při návštěvě Holandska nelze nenavštívit. Park se otevírá pouze na pár týdnů v roce, aby tu jeho návštěvníci mohli obdivovat půvab tulipánů nejrůznějších druhů a barev, a to v období, kdy tento symbol Holandska kvete. Na více než 30 hektarech kreativně upravených záhonů uvidíte nejen tulipány, ale také narcisy, hyacinty a jiné okrasné rostliny. Park je protkaný několika kilometry chodníků a cestiček, zároveň zde najdete místa k odpočinku, kde můžete příjemně relaxovat. Pro případ nepřízně počasí jsou zde připraveny dvě desítky interiérových expozic a na své si přijdou i menší návštěvníci, na které čeká řada atrakcí.

Po prohlídce parku se přesunete do nedalekého skanzenu Zaanse Schans, kde se seznámíte s holandským folklórem. Romantické přírodní prostředí, do kterého je historická vesnice zasazena, přímo vybízí k toulkám mezi větrnými mlýny. Seznámíte se s výrobou tradičních dřeváků a vyhlášeného holandského porcelánu. Chybět nebude návštěva sýrové farmy ani možnost posezení v typické hospůdce nad sklenicí místního piva či jiné zdejší speciality.

Odpolední část programu bude již zcela věnována návštěvě historického centra Amsterdamu. Při prohlídce města, kterou lze absolvovat po vlastní trase či s průvodcem CK, se přenesete do tzv. Zlatého období – 17.století, kdy byl Amsterdam světovou metropolí. Uvidíte např. královský palác Koniklijk Paleis, bývalé sídlo Východoindické společnosti Oost-Indisch Huis či nejstarší stavbu ve městě, kostel Oude Kerk. Město spatříte také z netradičního pohledu – z paluby lodi při vyhlídkové plavbě po amsterdamských kanálech, tzv. grachtech. Další volný čas můžete využít k návštěvě některého z místních muzeí (Muzeum malířů van Gogha či Rembrandta, Dům Anny Frankové aj.) nebo nahlédnete pod pokličku zdejších neřestí v podobě procházky proslulou čtvrtí červených luceren (Red Light District) či zastavení v některém z coffee shopů.

Termíny a ceny - Rozkvetlé Holandsko a historický Amsterdam

č. zájezdutermíndestinacecena zájezdu
za osobu*
nástupní místa
V-PZ009
obsazeno
26. - 28. 4. 2019
Amsterdam
Holandsko
2 490,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň,
Rozvadov, Ústí nad Labem, Lovosice
V-PZ009
obsazeno
3. - 5. 5. 2019
Amsterdam
Holandsko
2 490,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň,
Rozvadov, Ústí nad Labem, Lovosice
V-PZ009
obsazeno
10. - 12. 5. 2019
Amsterdam
Holandsko
2 490,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň,
Rozvadov, Ústí nad Labem, Lovosice
*bez rozdílu věku (dítě či dospělá osoba)

Nástupní místa a časy odjezdů

Přesné místo nástupu a čas odjezdu Vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.
Orientační časy odjezdů: Praha 18:30 - 19:05, Beroun 19:15 - 19:30, Plzeň 20:00 - 20:15, Ústí nad Labem 20:20 - 20:35, Lovosice 19:55 - 20:10, Rozvadov 20:45 - 21:00

Program zájezdu

1. den - sraz ve večerních hodinách

2. den - příjezd v ranních hodinách do zahrad Keukenhof, přejezd do skanzenu Zaanse Schans, přejezd do centra Amsterdamu, odjezd zpět do ČR v pozdních večerních hodinách

3. den - návrat v dopoledních hodinách

Doprava

Během zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC; pro menší skupiny mikrobus.

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Pojištění léčebných výloh

Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh (+ 60 Kč/osoba) či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku + 120 Kč/osoba).

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, zákonné pojištění CK a služby průvodce.

Cena nezahrnuje vstupné

do 3,99 letděti 4 - 11,99 letdospělí
Zahrady Keukenhof*
zdarma
€8
€17
Plavba po grachtu
zdarma
€7,5
€16
*Úhrada vstupného do zahrad je povinná, vzhledem k tomu, že se jedná o nedílnou součást programu. V případě zájmu o vyhlídkovou plavbu lodí po grachtu je potřeba její nahlášení předem v přihláškovém formuláři z důvodu její rezervace. Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

Mohlo by Vás také zajímatV případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace