Dětský tábor
Hvězdou na YouTube

Objednat od 3 600 Kč / os.
Vhodné pro: děti ZŠ
Číslo zájezdu: 903

Popis dětského tábora

Youtubeři jsou v dnešním světě celebrity a každé dítě se je snaží napodobit. Vědí ale, jak se v jejich světě správně a bezpečně pohybovat?

S námi se to naučí. Budeme se věnovat natáčení videa. Řekneme si, jaké příslušenství je k natáčení potřeba a čemu věnovat pozornost, aby bylo video kvalitní. Krok za krokem si ukážeme, jak video sestříhat, přidat zvuk i nejrůznější efekty, aby na YouTube získalo co nejvíce lajků. Setkají se také se známým Youtuberem, který se podělí o pár užitečných rad a tipů. Děti naučíme pracovat i s dalšími populárními sociálními sítěmi jako jsou TikTok a Instagram. Ukážeme si, že i s mobilem můžeme fotografovat jako profesionál. Naučíme se, jak vybrat správnou kompozici, osvětlení a pronikneme do tajemství dechberoucích fotografií, se kterými se můžeme pochlubit na Instagramu. Amatérských uživatelů je na internetu už dost a díky našemu táboru Vaše děti nebudou dalšími z nich.

Programy našich příměstských táborů jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a vyprávět každý den po návratu k rodičům.

GARANCE
V případě zrušení tábora z důvodu vládních protipandemických opatření vám vrátíme celou částku zpět.

Termíny
05. 7. – 09. 7. 2021 (klubovna CK2, Praha 6)
16. 8. – 20. 8. 2021 (klubovna CK2, Praha 6)

Sběrná místa
Dejvice (klubovna CK2, Praha 6), Strašnická (metro A, Praha 10), Stodůlky (metro B, Praha 5),
Rajská Zahrada (metro B, Praha 14), Kačerov (metro C, Praha 4), Prosek (metro C, Praha 9)
Ve stanicích metra si děti vždy převezme jeden vedoucí a společně se přesunou do našich kluboven. Po ukončení programu děti vedoucí opět rozvezou na sběrná místa.

Doplňující informace

Cena zahrnuje

 • Uvedený program
 • Veškeré vstupy
 • Obědy a svačiny
 • Celodenní pitný režim
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby vedoucích

Cena nezahrnuje

 • MHD po Praze
 • Dřívější předání či pozdější vyzvednutí

Dokumentace

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny.

Místo konání

Najdete nás v našich nově zrekonstruovaných klubovnách CK2. Odtud budeme vyrážet za zábavou, hrami a vyjíždět na vzdálenější výlety.

Sběrná místa

Děti můžete předat, ale i si vyzvednout na sběrných místech, která jsou na všech linkách metra. Potřebujete-li dítě ještě chvíli pohlídat, můžete si objednat prodloužené vyzvednutí v klubovně.

Stravování

Obědy jsou zajištěny v restauraci. Jídelníček je zdravý a pestrý a uzpůsoben tak, aby dětem chutnal. Děti dostanou i dopolední a odpolední svačinu, dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

Vedoucí

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. V každém běhu tábora je i osoba s kurzem první pomoci.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat komplexní pojištění včetně pojištění storna, což doporučujeme.

Dětský tábor s CK2 má nejen tyto výhody:

 • Programy jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky.

 • Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Zkušení vedoucí mají praxi s dětmi předškolního i školního věku.

 • Garance vrácení peněz v případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření v souvislosti s pandemií Covid-19.

 • Možnost úhrady tábora fakturou přes zaměstnavatele (např. FKSP).

od 3 600 Kč /os. Objednat

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím