Dětský tábor
Cesta kolem světa

Objednat od 3 300 Kč / os.
Vhodné pro: děti ZŠ
Číslo zájezdu: 902

Popis dětského tábora

Má vaše dítě rádo cestování a poznávání nových míst? V průběhu celého týdne „procestujeme“ hned několik kontinentů a navštívíme řadu zemí.

Během etapových her, obdobných jako na klasickém táboře, budou našimi průvodci po světadílech a státech kostýmované postavy. S indiánem procestujeme severní Ameriku a dozvíme se nejrůznější zajímavosti a zvyky tohoto kontinentu. Při putování Afrikou se dostaneme i do Náprstkova muzea a se starověkým Egypťanem odkryjeme tajemství pyramid a záhadných mumií. Svoji tvořivost budeme rozvíjet při výrobě upomínkových předmětů z cest vztahujících se k různým kulturám daných zemí. V Asii si s Číňanem zahrajeme řadu her a soutěží, při kterých budou děti využívat a rozvíjet nejen své pohybové dovednosti, ale i logické myšlení a spolupráci s novými kamarády. Navštívíme také vzdálenou Oceánii s Austrálií a staneme na jižním pólu mrazivé Antarktidy. A co by to bylo za cestování bez pořádného celodenního výletu? Nás cesta zavede až do populární IQLANDIE v Liberci s desítkami interaktivních her a pomůcek z mnoha oblastí. Během naší cesty kolem světa čeká děti spoustu zábavy a dobrodružství s novými kamarády.

Programy našich příměstských táborů jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat a vyprávět každý den po návratu k rodičům.

GARANCE
V případě zrušení tábora z důvodu vládních protipandemických opatření vám vrátíme celou částku zpět.

Termíny
26. 7. – 30. 7. 2021 (klubovna CK2, Praha 6)
23. 8. – 27. 8. 2021 (klubovna CK2, Praha 6)

Sběrná místa
Dejvice (klubovna CK2, Praha 6), Strašnická (metro A, Praha 10), Stodůlky (metro B, Praha 5),
Rajská Zahrada (metro B, Praha 14), Kačerov (metro C, Praha 4), Prosek (metro C, Praha 9)
Ve stanicích metra si děti vždy převezme jeden vedoucí a společně se přesunou do našich kluboven. Po ukončení programu děti vedoucí opět rozvezou na sběrná místa.

Doplňující informace

Cena zahrnuje

 • Uvedený program
 • Veškeré vstupy
 • Obědy a svačiny
 • Celodenní pitný režim
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby vedoucích

Cena nezahrnuje

 • MHD po Praze
 • Dřívější předání či pozdější vyzvednutí

Dokumentace

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny.

Místo konání

Najdete nás v našich nově zrekonstruovaných klubovnách CK2. Odtud budeme vyrážet za zábavou, hrami a vyjíždět na vzdálenější výlety.

Sběrná místa

Děti můžete předat, ale i si vyzvednout na sběrných místech, která jsou na všech linkách metra. Potřebujete-li dítě ještě chvíli pohlídat, můžete si objednat prodloužené vyzvednutí v klubovně.

Stravování

Obědy jsou zajištěny v restauraci. Jídelníček je zdravý a pestrý a uzpůsoben tak, aby dětem chutnal. Děti dostanou i dopolední a odpolední svačinu, dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

Vedoucí

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. V každém běhu tábora je i osoba s kurzem první pomoci.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat komplexní pojištění včetně pojištění storna, což doporučujeme.

Dětský tábor s CK2 má nejen tyto výhody:

 • Programy jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky.

 • Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Zkušení vedoucí mají praxi s dětmi předškolního i školního věku.

 • Garance vrácení peněz v případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření v souvislosti s pandemií Covid-19.

 • Možnost úhrady tábora fakturou přes zaměstnavatele (např. FKSP).

od 3 300 Kč /os. Objednat

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím