Dětský tábor
Pro ředitele škol

Objednat od 0 Kč / os.
Vhodné pro: děti ZŠ
Číslo zájezdu: 911

Popis dětského tábora

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

díky našemu dlouholetému zaměření a dvacetileté zkušenosti s vedením skupin dětí se nám podařilo navázat úzkou spolupráci s několika spolky a neziskovými organizacemi, které mají zájem na realizaci letních kempů. A tak i pro Vaši školu můžeme společně nabídnout letní kempy / příměstské tábory a to bez dalšího zařizování pro Vás. Rodičům Vašich dětí můžeme díky našim kempům nabídnout ideální doplněk nabitých prázdnin, kdy je potřeba zaplnit týdenní mezeru mezi dalším rodinným programem. Školu to nebude stát nic, dokonce může získat finance za pronájem prostor. 

PŘIZPŮSOBÍME SE VÁM

Jak vypadá kem pro širokou veřenost se můžete podívat ZDE. Ve Vaší škole můžeme program i uzpůsobit dle Vašeho přání. 

KONTAKTUJTE NÁS

. Domluvíme se, pro kolik žáků byste si Letní kempy přál/a a v jakých termínech, doladíme technické detaily. Děti se boudou hlásit online přes naše webové stránky, kde bude mít Vaše škola vypsané termíny. (Minimální počet žáků na jeden kem je 3x 15 žáků, aby bylo smysluplné k Vám vyslat realizační tým pracovníků. Kempy mohou probíhat přes celé prázdniny.)

- Letní kempy jsou formou příměstských táborů, které probíhají za podpory MŠMT a financovány jsou tak, aby byly pro děti zcela zdarma.
- Děti se na kempy mohou přihlásit i opakovaně, mají tak i pozitivní sociální dopad na rodiny, které byly pandemií postiženy na příjmové stránce.
- Neúčtují se žádné stornopoplatky při zrušení tábora nebo při změně termínu.
- Kempy probíhají 8 hodin denně, obvykle po - pá od 8:00 -16:00.
- V ceně jsou zajištěni instruktoři, strava 3x denně (svačina, oběd, svačina), připravený program, veškerá administrativa.
- Cena 0 Kč.

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Cestovní kancelář CK2 s.r.o. se na jejich realizaci podílí díky memorandu o spolupráci s několika neziskovými společnostimi a zapsanými spolky tak, aby tyto programy pomohly maximálnímu počtu žáků. Cestovní kancelář CK2 s.r.o. se práci s dětskými kolektivy věnuje více jak 20 let a každým rokem organizuje kulturní, vzdělávací a zábavní programy pro desítky tisíc studentů, žáků a dětí. Více na www.ck2.cz/skoly a www.ck2.cz/verejnostCíle projektu: podpořit opětovné posílení sociálních vztahů s vrstevníky a vzájemnou spolupráci, propojovat formální a neformální vzdělávání s důrazem na doplnění dílčích znalostí a dovedností, obnovit pracovní a studijní návyky dětí, podpořit zájem dětí o vzdělávání, podpořit duševní pohodu a duševní zdraví dětí, podpořit návyky zdravého životního stylu, podpořit pohybové aktivity dětí. CK2 pomáhá s organizačními prvky, podílí se na obsahu kempů a poskytla svou internetovou platformu pro přihlašování.

Doplňující informace

Cena zahrnuje

  • Uvedený program
  • Veškeré vstupy
  • Obědy a svačiny
  • Celodenní pitný režim
  • Služby vedoucích

Dokumentace

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny.

Místo konání

Za pěkného počasí se pohybujeme venku, jezdíme na výlety, poznáváme Prahu a její okolí. Za špatného počasí se přesouváme do našich kluboven, nebo navštěvujeme kryté prohlídky. Rodič vždy ví, kde se nacházíme.

Sběrná místa

Děti ráno předáváte a odpoledne si vyzvedáváte na sběrných místech, která jsou na všech linkách metra. Na místech čekají instruktoři, kteří si děti převezmou a následně pokračují na program.

Stravování

Děti dostanou oběd i dopolední a odpolední svačinu, dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

Vedoucí

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. V každém běhu tábora je i osoba s kurzem první pomoci.

Dětský tábor s CK2 má nejen tyto výhody:

  • Programy jsou koncipovány tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky.

  • Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

  • Zkušení vedoucí mají praxi s dětmi předškolního i školního věku.

  • Garance vrácení peněz v případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření v souvislosti s pandemií Covid-19.

  • Možnost úhrady tábora fakturou přes zaměstnavatele (např. FKSP).

od 0 Kč /os. Objednat

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím