Centrum Jiřičná

Číslo zájezdu: 473

Průběh zájezdu

Centrum Jiřičná se nachází ve stejnojmenné vesničce nedaleko Sušice, v malebné krajině Přírodního parku Kochánov. Zrekonstruovaná budova bývalého pivovaru si zachovala svůj historický ráz. Ubytováni budete v prostorných, převážně 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Areál disponuje dostatkem vnitřních i venkovních prostor. K dispozici je nejen jídelna a samostatná společenská místnost, ale také původně ledový sklep s vynikající akustikou či zahradní stan. K venkovním radovánkám můžete rovněž využít velkou zahradu, ohniště s posezením, překážkovou dráhu přes potok, trasu pro naučný orientační běh a nedaleký les. Možnost objednání dalších sportovních aktivit (lanové centrum, plavba kánoí atd.). Kapacitu lze rozšířit o budovu Tvrz, na celkových 68 lůžek.

Výlety po okolí:   Naučná stezka Rýžování zlata, Naučná stezka Vlčí Jámy, Sušice, rozhledna Svatobor, hrad Kašperk, zřícenina hradu Rábí.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Školy v přírodě s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím