Škola v přírodě
Penzion U Kadleců

Oblast: Šumava
Kapacita: 46 - 47
Číslo zájezdu: 392

Popis školy v přírodě

V těsné blízkosti národního parku Šumava se v poklidné okrajové části Volar nalézá penzion U Kadleců. Ubytováni budete v převážně 2-4lůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením. V areálu můžete využívat stylovou společenskou místnost, která slouží též jako jídelna. Venku vás čeká terasa, prostorná oplocená zahrada, prolézačky, trampolína, bazén a zahradní altán. Pro sportovní vyžití můžete na zahradě využít basketbalové koše, fotbalové branky a stolní tenis. Nebo za poplatek navštívit nedaleký městský krytý bazén. Blízké turistické cesty vás zavedou nejen do národního parku, ale i do chráněné krajinné oblasti s mnoha přírodními zajímavostmi.

Výlety po okolí: Volarské menhiry, vyhlídka pod Kamenáčem, rozhledna Soumarský most, Soumarské rašeliniště, Stožecká kaple, Památník železné opony, sklářské muzeum Lenora, Boubínský prales.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Šumava s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.