Škola v přírodě
Penzion Liberta

Oblast: Krkonoše
Kapacita: 28 - 31
Číslo zájezdu: 472

Popis školy v přírodě

NA JAŘE 2022 PROBĚHNE CELKOVÁ REKONSTRUKCE OBJEKTU, dočasně proto pozastavujeme přijímaní poptávek na toto období.

V klidném prostředí malebného Albeřického údolí ve východních Krkonoších leží penzion Liberta, jehož okolí je jako stvořené pro vycházky. Místní bývalé vápencové lomy zde vytvořily jedinečné podmínky pro vzácné druhy rostlin a živočichů. Rodinnou atmosféru penzionu umocňuje vynikající domácí kuchyně. Ubytováni budete ve 2-6lůžkových pokojích, které jsou umístěny v prvním patře. Nově zrekonstruované společné sociální zařízení se nachází v přízemí objektu, stejně jako útulná jídelna, kterou lze využívat také jako společenskou místnost. Přímo u penzionu je vám k dispozici travnatá plocha na míčové hry, ohniště, pískoviště, houpačky či prolézačky, nebo se můžete vydat po některé z turistických stezek, které protínají Krkonošský národní park.

Výlety po okolí:   Naučná stezka Rýchory, Lesní hrádek Aichelburg, Vápenka Albeřice, Sněžka, Herní krajina Pecka, Stezka korunami stromů, Jánské Lázně.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Krkonoše s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.