Škola v přírodě
Chata Na Souši

Oblast: Jizerské hory
Kapacita: 55 - 68
Číslo zájezdu: 469

Popis školy v přírodě

Chata Na Souši je umístěna na konci obce Desná, nedaleko stejnojmenné přehrady Souš. Svou polohou na křižovatce turistických tras je penzion ideálním výchozím bodem pro nenáročnou turistiku a okolní lesy přímo vybízejí k procházkám a hraní. Penzion disponuje 2-4lůžkovými a jedním 8lůžkovým pokojem se sociálním zařízením na patře. Prostornou jídelnu s krbem, kde se podává vynikající domácí strava, lze využit také jako učebnu či společenskou místnost. K venkovním aktivitám slouží rozlehla zahrada s travnatým hřištěm, nebo přímo navazující les. Nechybí ohniště a pro menši děti i pískoviště a houpačky.

Výlety po okolí:   Přehrada Souš, Protržená přehrada na Bílé Desné, vyhlídka Terezínka, rozhledny Štěpánka a Tanvaldský Špičák, minigolf v Příchovicích, Bozkovské dolomitové jeskyně, Liberec (aquapark, iQLANDIA, botanická zahrada, ZOO, Ještěd).

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Jizerské hory s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.