Škola v přírodě
Cavallino

nezávazně objednat od 6 890 Kč / os.
Země: Itálie
Číslo zájezdu: 660

Popis školy v přírodě

Vyzkoušejte netradiční školu v přírodě, která není v českých luzích a hájích, ale rovnou na prosluněné písečné pláži v severní Itálii na poloostrově Cavallino. Přibližně 15 km dlouhá pláž s pozvolným sestupem do Jaderského moře se pyšní oceněním modré vlajky a nabídne vám příjemné prostředí i prostor pro aktivní odpočinek a dovádění.  Pláž je čistá, udržovaná, obklopena borovicovými lesy a přímo vybízí k relaxování, opalování na sluníčku nebo stavění hradů z písku. Čisté moře nadchne každého příznivce plavání i šnorchlování. Součástí resortu jsou samozřejmě obchůdky, restaurace a plážové služby. Také se můžete vydat do města procházkou po nákupní promenádě s množstvím obchodů s oblečením, suvenýry i pravou italskou zmrzlinou.

Ubytováni budete ve tříhvězdičkovém hotelu nedaleko pláže. Komfortní pokoje mají vlastní sociální zařízení. Strava v hotelu je zajištěna 3x denně.

1. den – Odjezd ve večerních hodinách

2. – 6. den – Pobyt u moře.

7. den – Návrat v dopoledních hodinách.

V případě zájmu je možné pobyt u moře obohatit o některý níže uvedený fakultativní výlet (není v ceně pobytu).

Nezapomenutelným zážitkem je návštěva mořského akvária SEA LIFE v nedalekém Lido di Jesolo, kde nad vámi v podmořském tunelu budou plavat rejnoci a žraloci. Nadšeni ale jistě budete i z tematického parku Tropicarium, kde naleznete plazy, hady a želvy. 

Prohlídka Benátek s česky mluvícím profesionálním průvodcem vás zavede na nejznámější místa a tajemná zákoutí. Dozvíte se také více o historii tohoto netradičního ostrovního města. Zavítáte na náměstí Svatého Marka s typickou zvonicí, bazilikou Svatého Marka a Dóžecím palácem, dále uvidíte nejstarší zdejší most Ponte di Rialto překlenující hlavní Canal Grande, ale i další památky. Nesmějí chybět ani všudypřítomné gondoly.

Staňte se posádkou na pirátské lodi Jolly Roger a vyzkoušejte si vzrušující život neohroženého mořského bandity. Vydáte se na dobrodružný lov legendární truhly s pokladem, budete na moři pronásledovat nepřátelé, a to vše v pirátském kostýmu.

Uspořádejte dětem celodenní výlet do zábavního parku Gardaland u Gardského jezera, jednoho z největších zábavních parků v Evropě. V rozlehlém areálu si vyzkoušíte horské a vodní dráhy i další dobrodružné, adrenalinové a fantastické atrakce.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Plná penze
 • Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Školy v přírodě s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 6 890 Kč /os. nezávazně objednat