Tatralandia

Tatralandia je největší slovenský aquapark, nacházející se nedaleko města Liptovský Mikuláš u břehu vodní nádrže Liptovská Mara, kterou ze všech stran obklopují největší slovenské hory, kterými jsou Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra a Chočské vrchy. Tatralandia byla otevřená 5. července 2003 a se svou rozlohou 14 hektarů zvládne v letním období pojmout až 5000 návštěvníků.

Tatralandia je areálem vodní zábavy a zároveň relaxace, není tedy pochyb o tom, že na své si zde přijdou malí i velcí. Na vyzkoušení budete mít 14 bazénů se třemi druhy vody. Ve slaných bazénech si užijete skutečnou terapii slanou vodou, která aktivuje regenerační a revitalizační proces v buňkách a zvyšuje koncentraci železa v krvi, a to díky tomu že místní voda má totožné složení jako voda v Jaderském moři. Dále jsou na vyzkoušení termální bazény, do kterých je přiváděna voda z hloubky více než 2,5 km. To znamená, že teplota vody dosahuje až 40°C a blahodárně působí na dýchací a pohybové ústrojí. Poslední druh vody, na který v Tatralandii narazíte, je voda čirá. Její teplota bývá v rozmezí 32 - 36°C a naleznete jí ve všech ostatních bazénech, například v tom šnorchlovacím, kde můžete nahlédnout do světa mořských rybiček a korálů.

Pokud máte raději adrenalin, tak zamiřte na některý z 28 tobogánů a skluzavek. Vyzkoušejte tobogán, který svým tvarem připomíná trychtýř a spolu se svým kamarádem ho zdolejte na dvoumístném raftu, nebo vylezte do výšky 5 patrového paneláku a za pomocí U-rampy poznejte jaké to je padat volným pádem. Za vyzkoušení také stojí Surf Waves, kde si zkusíte, jaké je surfovat na divokých vlnách.

A kdyby náhodou počasí nepřálo tomu být venku, není problém se schovat pod průhlednou střechu celoroční haly Tropical Paradise, kde teplota neklesá pod 30°C a díky speciální střešní folii se můžete i zde opalovat.

V případě, že se vám zachce trocha relaxace, neváhejte navštívit zdejší Wellness & Spa. Vyberte si z pestré nabídky masáží, koupelí, zábalů a dalších relaxačních procedur. Rozhodně nevynechejte ani Keltský saunový svět s celkem 21 parními, vodními a masážními saunami.

Termíny a ceny - Tatralandia, Slovensko

č. zájezdutermíndestinacecena zájezdu*nástupní místa
zelená = aktivovaná
červená = obsazená
oranžová = uzavřená
V-RD514
uzavřeno
8. 8. 2020
Tatralandia
Slovensko
1490 Kč
Praha, Jihlava, Brno
V-RD514
uzavřeno
13. 8. 2020
Tatralandia
Slovensko
1490 Kč
Praha, Jihlava, Brno
*bez rozdílu věku

Nástupní místa

Přesné místo nástupu a čas odjezdu Vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Praha - Hlavní nádraží (sraz cca 02:45, odjezd cca 03:00);

Jihlava - čerpací stanice OMV Pávov na dálnici D1 - směr na Brno (sraz cca 4:15, odjezd cca 4:30);

Brno - roh ulic Svatopetrská x Černovická - parkoviště za zastávkou MHD Mariánské náměstí (sraz cca 5:30, odjezd cca 5:35)

Program zájezdu

Sraz - v nočních hodinách
Ráno - příjezd k Aqualandu Tatralandia, čas na ranní hygienu a snídani
Den - celodenní pobyt v Aqualandu Tatralandia, vyzkoušení všech možných atrakcí a bazénů
Večer - odjezd do ČR, příjezd v nočních hodinách

Doprava

Během zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC; pro menší skupiny mikrobus.

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Zdravotní pojištění

Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh (+ 30 Kč/osoba) či komplexní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku (+ 50 Kč/osoba).

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, zákonné pojištění CK a služby delegáta

Cena nezahrnuje vstupné

děti do 5,99 letděti 6 - 11,99 letjunioři 12 - 17,99 let, studenti,
senioři nad 60 let
dospělí
celodenní vstupné
do Aqualandu Tatralandia
zdarma
20,00€
23,00€
28,00€

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.czCESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace